کتاب::خبرگزاری علم و فناوری
کتاب

دوشنبه ها با کتاب؛

کتاب کشتی سوراخ شده؛ کتابی برای آنان که به مصرف آب اهمیت می‌دهند

دوشنبه هر هفته با معرفی کتابی کاربردی و علمی از جنبه های گوناگون میهمان مخاطبانمان هستیم. این هفته "کشتی سوراخ شده" معضلات مصرف آب و آبهای زیر زمینی را به روایت تصاویر برای آنان که وقتی برای مطالعه نمی گذارند محیا نموده است.

دوشنبه ها با كتاب؛

معرفی بهترین سایت‌های کتاب‌های الکترونیکی

گاهی در مسیر تحقیق و پژوهش نیاز به کتاب های داریم که قادر به خرید آن ها نیستیم یا فرصت برای رفتن به بازار و خرید کتاب مورد نظر از کتاب فروشی را نداریم. امروزه نیز با سرعت گرفتن رشد علم و پیشرفت چشم گیر تکنولوژی، مطالعه و پژوهش نیز سرعت گرفته و دیگر فرصت را برای جستجوی مطالب در میان کتاب های کاغذی از انسان ها گرفته است و همین باعث شده که استفاده از کتاب الکترونیکی بیش از قبل مورد توجه قرار گیرد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان:

هرمزگانیها دوستدار کتاب وکتابخوانند

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در افتتاح نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس، انقلاب اسلامي و مقاومت هرمزگان گفت :هرمزگان به استان های دوستدار کتاب پیوسته است.

دوشنبه ها با کتاب؛

کتاب خاک در ادبیات فارسی؛ کتابی برای علاقه‌مندان ادبیات و خاک

دوشنبه هر هفته با معرفی یک کتاب کاربردی و علمی از جنبه های مختلف مهمان مخاطبانمان خواهیم بود و این هفته کتاب خاک در ادبیات فارسی را برای علاقه‌مندان به ادبیات و خاک معرفی خواهیم کرد.

علم و فناوری گزارش می دهد؛

وضعیت بحرانی ایران از لحاظ سرانه مطالعه/ چرا مردم کشورمان علاقه ای به خواندن کتاب ندارد ؟

روز گذشته، محسن جوادی معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در جدیدترین آمار، سرانه مطالعه کشورمان را تنها ۱۳ دقیقه اعلام کرد که این رقم نسبت به سایر کشورها بسیار ناچیز می باشد.

دوشنبه ها با کتاب؛

کتاب از خودشناسی تا خوداشتغالی؛ کتابی برای شروع کسب‌وکارتان

دوشنبه هر هفته با معرفی یک کتاب کاربردی و علمی از جنبه های مختلف مهمان مخاطبانمان هستیم و این هفته کتاب از خودشناسی تا خوداشتغالی را برای کسانی که علاقمند به شروع کسب‌وکار خود هستند، معرفی خواهیم کرد.

سرخک حافظه ایمنی بدن را از بین می برد؛

اهمیت واکسیناسیون سرخک/مکانیسم و وسعت ناشی از بیماری سرخک، ایمنی بدن را در زمان بروز ‏عفونت از بین می برد

جزییات مطالعاتی نشان می دهد که بیماری سرخک، به میزان ۲۰ تا ۵۰ درصد آنتی بادی ها را در برابر ویروس ها و باکتری هایش از بین می برد ‏و باعث کاهش ایمنی بدن می گردد

تجمیع ۱۰هزار کتاب گویا در کتابخانه مرکزی تبریز

مدیر کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی از تجمیع ۱۰ هزار کتاب گویای صوتی در کتابخانه مرکزی تبریز خبرداد.

دوشنبه ها با کتاب؛

کتاب ۵۰ گام موثر در بازاریابی محتوایی؛ کتابی برای فعالان تولید محتوا

دوشنبه هر هفته با معرفی یک کتاب کاربردی و علمی از جنبه های مختلف مهمان مخاطبانمان هستیم و این هفته کتاب ۵۰ گام موثر در بازاریابی محتوایی را برای کسانی که فعال در زمینه بازاریابی محتوایی هستند، معرفی خواهیم کرد.

کتابی برای پدر و مادرها و مربّیان؛

کتاب تربیت ماندگار به بازار عرضه شد

باتوجه به ضرورت تربیت صحیح فرزندان از سوی والدین و مربیان و معلمان، مجموعه‌ کانون دانش پژوهان نخبه، با تحقیقات گسترده در بیانات مقام معظّم رهبری، اقدام به انتشار کتاب "تربیت ماندگار" کرده است.