گام-دوم-انقلاب

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج:

«نسرا» به دنبال تربیت «انسان رسانه ای» طراز و متناسب با «گام دوم» انقلاب اسلامی است

معین «نسرا» را حرکتی بزرگ برای تقویت بنیان های خانواده و ارتقای سبک زندگی مومنانه دانست و گفت: تربیت چنین نیروهایی به تشکیل جبهه دفاع از ارزش ها و هنجارهای اسلامی خواهد انجامید و سبک زندگی جامعه اسلامی را مومنانه‌تر خواهد کرد.

برگزاری اولین دوره ی جشنواره بین المللی نگارش یادداشت راهبردی

اولین دوره ی جشنواره بین المللی نگارش یادداشت راهبردی (رهنامه نویسی) در اواسط بهمن ماه ۱۳۹۸ و همزمان با سالروز صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توسط مقام معظم رهبری، امام خامنه ای مدظله العالی برگزار خواهد شد.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری خراسان جنوبی:

حمایت های مادی و معنوی بسیج از مخترعین و پژوهشگران/ حرکت شتابدار علم و فناوری نیازمند ارتباط مسئولین با پژوهشگران است.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری خراسان جنوبی با بیان اینکه سال ۹۸ از ۸طرح حمایت شده است که چهار طرح تمام شده و چهار طرح در حال انجام است گفت :سرجمع ۷۰ میلیون تا حالا حمایت شده که ۴۰ میلیون تومان از طرح های آماتور و ۳۰ میلیون از طرح های نیمه حرفه ای است.

رئیس شورای دانش و پژوهش نیروهای مسلح خراسان جنوبی:

جشنواره استانی دانش و پژوهش نیروهای مسلح با حضور دکتر قدیانی در بیرجند

رئیس شورای دانش و پژوهش نیروهای مسلح خراسان جنوبی با بیان اینکه سخنران جشنواره استانی دانش و پژوهش نیروهای مسلح دکتر قدیانی مشاور عالی فرمانده کل سپاه است گفت: این جشنواره چهارشنبه ۲۷آذر در بیرجند برگزار می شود و ۳۵۰ نخبه و فعال عرصه دانش و پژوهش سطح استان در این مراسم حضور دارند.

مسئول نمایندگی ولی‌ فقیه در سپاه ولیعصر (عج) خوزستان:

امید به آینده؛ استراتژی رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم است/ ایران قدرت چهارم موشکی جهان

مسئول نمایندگی ولی ‌فقیه در سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان با بیان اینکه استفاده رهبر انقلاب از کلمه «گام» در بیانیه گام دوم انقلاب، بار معنایی دارد و به معنی حرکت رو به جلو و پیشرفت است، گفت: استراتژی رهبر معظم انقلاب امید به آینده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی:

نمایش کارنامه ۴۰ ساله بسیج از اهداف برنامه های هفته بسیج است

معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: امسال در ۴۰ سالگی بسیج باید فعالیت ها و برنامه های تمامی رده های بسیج به گونه ای باشد که بتوان با اجرای آن کارنامه ۴۰ ساله بسیج را در یک نگاه به نمایش گذاشت.

جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) در امور اقشار بسیج:

تلاش جدی برای جبران عقب ماندگی علمی کشور ضروری است/ بسیج رسانه در انتقال و بسط فرهنگ در جامعه بسیار نقش آفرین است

جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) در امور اقشار بسیج گفت: بسیج به ویژه بسیج رسانه در انتقال و بسط فرهنگ در جامعه بسیار نقش آفرین است و امروز دشمن به وسیله ابزار رسانه ای پای کار آمده است و فرهنگ خود را در سایر جوامع گسترش می دهد.

پایگاه علمی و پژوهشی ریحانه النبی(س) شهرستان دشتی؛

کارگاه آموزشی تربیت مربی گام دوم انقلاب برگزار شد

کارگاه آموزشی تربیت مربی گام دوم انقلاب، با حضور ۵۰ نفر از مربیان صالحین و خواهران و برادران حوزوی و فرهنگیان در پایگاه علمی و پژوهشی ریحانه النبی(س) شهرستان دشتی در مسجد حضرت مهدی(عج) شهر کاکی به منظور آشنایی تخصصی با بیانیه گام دوم انقلاب توسط مدرس حوزه علمیه شهر قم، حجه الاسلام منصوری برگزار گردید.

آیت الله کعبی مطرح کرد

کارآفرینی با راه اندازی شرکت های دانش بنیان و استارتاپ/دشمن با استفاده از فضای مجازی در حال تخریب اخلاق و معنویت جوانان است

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: رهبر انقلاب یکی از راه های استفاده از ظرفیت ها را کارآفرینی می دانند که این امر با ایجاد بنگاه های زود بازده و در غالب شرکت های خصوصی، دانش بنیان و شرکت های استارتاپ، شتاب دهنده ها و به کار بردن خلاقیت و ثبت ابتکار و اختراع محقق خواهد شد.

استاد تمام دانشگاه هرمزگان:

گام دوم انقلاب یعنی عبرت آموزی و رسیدن به تمدن اسلامی است

استاد تمام دانشگاه هرمزگان گفت: در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی باید گفت: اینبیانیه به معنای جوان گرایی، رسیدن به تمدن اسلامی و عبرت گرفتن از گذشته و آینده نگری است.