یادداشت-تولیدی::خبرگزاری علم و فناوری
یادداشت-تولیدی

یادداشت؛

دوازدهم فروردین ماه

دوازدهم فروردین ماه یادآور اصل دموکراسی و نظام مردم سالاری دینی از طریق همه پرسی که در جهان امروز بی نظیر و بی همتا بوده است.

یادداشت//غلام‌رضا موسی‌خانی

کرونا و نابرابری درآمدی

شاید روزی نابرابری همچون کرونا به دغدغه‌ی اصلی جهان تبدیل شود.

یادداشت تولیدی؛

جدّی بگیر امّا نترس!

یکی از اشکالات اساسی ما آدمها اینه که؛ یا شور شوریم یا بی¬نمک بی¬نمک! مثلاً یه عدّه، اصلاً کرونا رو جدّی نمی-گیرند و میرن سفر، یه عدّه هم چنان می¬ترسند که زنگ می¬زنند به دوست و آشنا، با گریه می¬گویند؛ وای همه¬مون می-میریم! پس؛ هر دو، غلطه! جدّی بگیر، امّا نترس، زیرا؛ ترس از کرونا، از خودش کشنده¬تره!

یادداشت تولیدی؛

دغدغه این روزهای مردم

به امید روزی که سلبریتی های محترم بتوانند همگام با دیگر اقشار در بحران های،اجتماعی با نقش آفرینی مثبت،با اتکا به جایگاه اجتماعی خود یاری رسان مسئولین و مردم باشند.

یادداشت؛

کوچکترین نقشی که می‌توانم در پیشگیری از انتقال ویروس کرونا داشته باشم

بیایید به فرهنگ اصیل و ایرانی بودن خود بازگردیم و باردیگر دستانمان را درون یکدیگر گره کنیم و " میهن خویش را به مهر کنیم آباد " و اثبات کنیم که ما در هر فقره و مشکلی با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی فردی و اجتماعی می توانیم سلامتی را به خودمان, خانواده مان, همشهریانمان و هموطنانمان هدیه دهیم و صفحه ی جدیدی از تاریخ را ورق بزنیم.

یادداشت؛

قادرآباد کرونا را شکست می دهد

شاید هیچ کدام از ما فکرش را هم نمی کردیم که در شهر کم جمعیتی مثل قادراباد،کرونا پا بگذارد.اما بنا به گفته مسئولان بهداشتی، دو نفر در شهرمان به کرونا مبتلا شده اند.

یادداشت؛

مساجد وهیئت ها مهمترین سنگر بسیج مردم در مبارزه با کرونا

جوان انقلابی کرونا را شکست خواهد داد و مساجد و هیئت ها می‌توانند مهمترین سنگر بسیج مردم در مبارزه با کرونا باشند

یادداشت؛

لزوم اهتمام بیشتر بازرسان و دستگاه‌های نظارتی به بازار مواد بهداشتی

محمد صادقی، سردبیر خبرگزاری علم و فناوری در استان فارس در یادداشتی به بازار ماسک و مواد ضدعفونی در برهه کنونی واکنش نشان داده است.

یادداشت// محمود محمدی کیان؛ خبرنگار

کرونا و حواشی مجازی آن!

حواسمان باشد در فضای مجازی عده ای مدام در حال همسرایی و هم آوازی هستند تا نیت منفعت طلبانه خود را به خورد مردم ساده دل و ساده لوح دهند. شاید هم واقعا خودشان نیز نادان هستند و نمی دانند.

رونق تولید در گام دوم انقلاب

هدف گذاری برای تامین ۵۰ درصد نیازمندی‌های چاپ و تحریر کشور

مدیرعامل صنایع چوب و کاغذ مازندران از هدف گذاری برای تامین ۵۰ درصد نیازمندی‌های چاپ و تحریر کشور با وجود طرح ممنوعیت برداشت چوب از جنگل خبر داد.