����������������-������-��-������������-������������

سه عضو هیئت علمی و یک دانشجوی دانشگاه صنعتی اصفهان پژوهشگر برگزیده استانی شدند

مدیر روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان اعلام کرد: سه عضو هیئت علمی و یک دانشجو از داشنگاه صنعتی اصفهان بعنوان پژوهش گر برتر در مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده استان تجلیل شدند.

توسط بسیج علمی و دانشجویی استان اصفهان و شرکت پیشگامان توسعه برگزار می‌شود؛

رویداد «تا ثریا» اصفهان با ارائه نیازهای فناورانه اولویت‌دار و سرمایه‌گذاری روی محصولات فناورانه برتر

رویداد «تا ثریا» استان اصفهان در دو بخش ارائه نیازهای فناورانه اولویت‌دار(ریورس پیچ) و ارائه محصولات فناورانه (دمودی)توسط بسیج علمی و دانشجویی استان اصفهان و شرکت پیشگامان توسعه فرایند دانش برگزار می‌شود.

مدیر پژوهش‌سرای شهید شهریاری اصفهان:

اصفهان در جایگاه نخست سومین دوره جشنواره علمی پژوهشی پژوهش‌سراها/پژوهش‌سرای شهید شهریاری خوش درخشید

اختتامیه سومین دوره جشنواره علمی پژوهشی پژوهش‌سراهای کشور به میزبانی استان هرمزگان، با افتخار آفرینی دانش آموزان اصفهانی باکسب ۹۸ رتبه و کسب جایگاه نخست کشوری به پایان رسید، در این افتخار آفرینی پژوهش‌سرای شهید شهریاری خوش درخشید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان اعلام کرد:

فردا مراسم یادبود زنده یاد «حسین مرادی» هم دانشگاهی و سرباز عزیز وطن در سنگر علم و دانش برگزار می‌شود

مدیر روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان اعلام کرد: خانواده بزرگ دانشگاه صنعتی اصفهان مراسم یابود هم دانشگاهی عزیز زنده یاد «حسین مرادی» سرباز عزیز وطن در سنگر علم و دانش را برگزار می‌کند.

انجام موفقیت‌آمیز اولین پیوند سلول‌های بنیادی خونساز در مركز آموزشی درمانی الزهرا (س) اصفهان

انجام اولین پیوند موفق سلول‌های بنیادی خونساز در مركز آموزشی درمانی الزهرا (س) اصفهان، بیمار ۶۲ ساله را به آغوش خانواده‌اش بازگرداند.

رئیس دانشکده شیمی دانشگاه صنعتی اصفهان:

در نتیجه یک واکنش شیمیایی آتش سوزی رخ داده است

رئیس دانشکده شیمی دانشگاه صنعتی اصفهان با بیان این که تنها یک نفر در حادثه آتش سوزی این دانشکده جان باخته است، هویت فرد متوفی در این حادثه را حسین مرادی؛ نیروی خدمت امریه دانشکده شیمی، اهل ملایر استان همدان اعلام کرد.

هیات رییسه دانشگاه صنعتی اصفهان یکشنبه را عزای عمومی و تعطیل اعلام کرد

در پی حادثه آتش‌سوزی آزمایشگاه دانشکده شیمی و درگذشت یک نفر، یکشنبه ۲۰ آذر ماه از سوی هیات رییسه دانشگاه صنعتی اصفهان عزای عمومی و تعطیل اعلام شد.

قطار دانش‌بنیان‌ها روی ریل حمایت معاونت علمی بسیج کاشان

گردهمایی ارائه توانمندی دانش‌بنیان‌های شهرستان کاشان به همت معاونت علمی بسیج ناحیه کاشان و با همراهی پردیس رشد زنده یاد دکتر اردشیر حسین پور، در روز فناوری هفته بسیج با حضور رئیس پارک علم و فناوری غیاث الدین جمشید کاشانی، رئیس و معاونان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه کاشان برگزار شد.

۱۸ عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی اصفهان در فهرست پژوهشگران ایرانی پر استناد یک درصد دنیا قرار گرفتند

موسسه استنادی علوم و پایش علم و فناوری (ISC) آخرین فهرست پژوهشگران ایرانی پر استناد یک درصد برتر دنیا را منتشر کرد که در این فهرست، نام ۱۸ عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان دیده می‌شود.

معاون فرهنگی دانشگاه اصفهان:

حُسن ارتباط با معلولان در رشد و تعالی جامعه اهمیت دارد/برنامه دانشگاه اصفهان برای بهره‌مندی جامعه از ظرفیت معلولان

معاون فرهنگی دانشگاه اصفهان در همایش روز جهانی افراد با نیازهای ویژه گفت: ارتباط با معلولان و افراد با نیاز ویژه، ارتباطی دو طرفه و متقابل است و آن ارتباطی است که در آن رشد و تعالی جامعه نهفته است و در دانشگاه اصفهان امیدورایم جامعه را بیش از پیش از این ظرفیت بهره‌مند سازیم.