����������������-������-��-������������-����������-������������

فراخوان مسابقات ویژه جهادگران علم و پژوهش توسط معاونت بسیج علمی شهرستان هرند

معاونت بسیج علمی پژوهشی حوزه امام حسن مجتبی علیه السلام و ریحانه النبی سلام الله علیها شهرستان هرند ناحیه مقاومت بسیج امام علی علیه السلام جهت برگزاری مسابقات ویژه جهادگران علم و پژوهش فراخوان داد.

به بهانه تکریم و تجلیل از مسئول سابق معاونت علمی، پژوهشی و فن‌آوری سپاه صاحب الزمان ( عج) استان اصفهان؛

مروری بر عملکرد ۵ ساله معاونت بسیج علمی، پژوهشی و فن‌آوری استان اصفهان/بهترین جا برای کار «بسیج علمی» است+تصاویر

به بهانه تکریم و تجلیل از مسئول سابق معاونت علمی، پژوهشی و فن‌آوری سپاه صاحب الزمان ( عج) استان اصفهان در روزهای پایانی سال ۱۴۰۰پنج سال خدمت ارزشمند صادقانه این مسئول محترم را در مصاحبه خبرنگار علم و فناوی مروری خواهیم کرد.

به همت پایگاه بسیج ام البنین (س) حوزه ۱۲ هاجر اصفهان و با مساعدت مسئولان پژوهش‌سرای دانش آموزی شهید شهریاری؛

دانش‌آموزان بسیجی در بازدیدی، آزمایشگاه‌های زیست‌فناوری، فیزیک و زیست‌شناسی را نیز تجربه کردند

معاونت علمی پژوهشی پایگاه مقاومت بسیج حضرت ام البنین (س) حوزه ۱۲ حضرت هاجر (س) ناحیه امام رضا علیه السلام با عنایت به شعار سال «تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین» بازدید از پژوهش‌سرای دانش‌آموزی شهید شهریاری ناحیه پنج اصفهان را برای دانش‌آموزان بسیجی پایه هفتم برگزار کرد.

نجفی در نشست هیات‌اندیشه‌ورز مجمع بسیج استان اصفهان عنوان کرد:

پیشتازی دانشگاه آزاد اسلامی در نوآوری‌ها و اقدامات بدیع، موفق و تحول‌آفرین

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در نشست هیات اندیشه‌ورز مجمع بسیج استان اصفهان، گفت: دانشگاه آزاد آغازگر و مجری بسیاری از نوآوری‌ها و اقدامات بدیع، موفق و تحول‌آفرین در کشور، دانشگاه آزاد اسلامی بوده که اجرای طرح ملی پویش(اشتغال همزمان با تحصیل)، جذب دانشجویان غیر ایرانی، رویدادهای فناورانه و راه‌اندازی و استقرار یک هزار شرکت نوپا و طرح فناوری از جمله این اقدامات است.

با حضور مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان اصفهان؛

برگزاری اولین جشنواره جهاد‌گران علمی پژوهشی حوزه ۸ امام رضا (ع) با تجلیل نخبگان+ عکس

اولین جشنواره جهاد‌گران علمی پژوهشی و فناوری حوزه ۸ امام رضا (ع) همزمان با چهل و سومین سالگرد پیروز انقلاب اسلامی برگزار شد، این جشنواره که با تجلیل از نخبگان همراه بود نمایشگاه دستاوردهای علمی و کتاب هم رونمایی شد.

دکتر طهرانچی مطرح کرد:

دانشگاه منتظر، دانشگاهی نقش‌آفرین در تمدن نوین اسلامی و در عرصه بین‌الملل

رییس دانشگاه آزاد اسلامی، نقش‌آفرینی در تمدن نوین اسلامی و در عرصه بین‌المللی را از خصوصیات و لازمه‌های دانشگاه منتظر خواند.

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی مطرح کرد:

نظام موضوعات فناوری، راه دستیابی به دانش صنایع و بازار است

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی، در نشستی که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان و با حضور روسای دانشگاه های آزاد اسلامی استان های اصفهان، چهارمحال و بختیاری و یزد در راستای بررسی مسائل حوزه فناوری برگزار شد، نظام موضوعات فناوری را راه دستیابی به دانش صنایع و بازار است دانست.

نجفی در نشست بررسی مسائل حوزه فناوری دانشگاه:

زمینه‌سازی اشتغال دانشجویان با تقویت و توسعه نظام موضوعات فناوری

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در نشست بررسی مسائل حوزه فناوری دانشگاه که با حضور رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی و روسای دانشگاه آزاد اسلامی استان های یزد و چهارمحال و بختیاری برگزار شد، توسعه نظام موضوعات فناوری را در ایجاد زمینه‌های اشتغال دانشجویان موثر دانست.

حجت الاسلام عارضی مطرح کرد:

ارتقاء پژوهش‌های کاربردی و سازنده با تحول در معیارهای انتخاب پژوهش‌گران ضرورت دارد

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان اصفهان، تحول در معیارها و ملاک های انتخاب پژوهش‌گران را خواستار شد.

توسط بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان اصفهان؛

همایش منطقه ای مسائل تربیتی و آموزشی دانشگاه فرهنگیان در پسا کرونا برگزار می شود

همایش منطقه ای مسائل تربیتی و آموزشی دانشگاه فرهنگیان در پسا کرونا توسط بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان اصفهان و همکاری بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان ۹ استان مجاور برگزار می شود.