����������������-������-��-������������-����-������������-��-����������������

مشاور مرکز رشد زیست فناوری پژوهشگاه مهندسی ژنتیک و زیست فناوری:

طرح جامع مدیریت و راهبری استعدادهای درخشان جامعه دانشجویی در دانشگاه سیستان و بلوچستان

جذب، هدایت، توسعه دانش، مهارت آموزی های عمومی و حرفه ای گری مجموعه استعدادهای درخشان در عرصه دانشجویی شامل مراحل شناسایی، ارزیابی، تشخیص اولیه، تشکیل پرونده، ساختاردهی و اجرای برنامه امکان ورود به دانشگاه های نسل چهارم است.

عضو هیات علمی دانشگاه:

دانشگاهها برای ترغیب اساتید به آموزش کارآفرینی چه راهکارهایی دارند

یکی از سیاست‌های اصلی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشور، ورود به زمینه‌های مختف کارآفرینی است و این سیاست به بخش اعظم دانشگاه‌های کشور، تسری یافته است. یکی از ملزومات می تواند اجباری کردن درس مبانی کارآفرینی برای تمامی رشته‌ها و گروه های آموزشی باشد.

نماینده MOD ART پاریس:

قبل از جذب دانشجو در هر مقطعی باید بازاریابی کرد

نماینده MOD ART پاریس با حضور در مجتمع فن آوری و نوآوری دانشگاه سیستان و بلوچستان بدنبال آموزشهای عملی حوزه صنعت مد و پوشاک جهت ایجاد رقابت سالم و ارزیابی کیفی کالاهای ایرانی در سطح بین الملل است.

ساخت هواپیمای بدون سرنشین در دانشگاه سیستان ‌و بلوچستان

امیر گلستانه مخترع جوان زاهدانی در زمینه اختراع و ساخت هواپیمای بدون سرنشین با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری گفت و گو کرد.

عضو هیات علمی دانشگاه

رشد کاریکاتوری دانشگاه و محققان/ وزارت علوم، مقاله و فناوری

در ایران ابتدا دانشجوی دکتری می گیرند، بعد برنامه ریزی می کنند که چگونه آنها را مشغول کنند که البته اکثریت هم بیکار می مانند. ولی در غرب استاد ابتدا پروژه می گیرد، سپس بر حسب نیاز برای پروژه اقدام به پذیرش دانشجوی دکتری همراه با حقوق و بیمه می کند.

توسط مخترع جوان طراحی شد:

تبدیل پمپ سانتریفوژ به مولد برق با رویکرد پدافند غیر عامل

طرح تبدیل پمپ سانتریفوژ به مولد برق با رویکرد پدافند غیر عامل در توان های خیلی پایین با حمایت سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سیستان و بلوچستان توسط محمد شهرکی ساخته شد.

منتور کارآفرینی تاکید کرد:

چگونه برای ایده فناورانه خود سرمایه گذار جذب کنیم؟

در صورتی که به دنبال سرمایه گذار برای ایده خود هستید، باید به وضوح توضیح دهید که چرا سرمایه گذار باید مسائل مالی کسب و کار طرح یا محصول شما را تأمین کند. در حالی که می تواند پول خود را در بانک یا جای دیگر سرمایه گذاری کند.

مخترع سیستانی و بلوچستانی:

اگر روزي ترك وطن کردم به واسطه دردیست كه در سينه دارم

مخترع سیستانی با ٢٣ اختراع داخلي، ۵ اختراع بين المللي، مدیر عامل شرکت دانش بنیان آریا الکترونیک و با حضور در مسابقات آمریکا در ايالت كاليفرنيا و منطقه سيلكون ولي با شرکت بيش از ٣٠ كشور حائز مدال برنز گردید.

علم و فناوری گزارش می دهد

جشن دانش آموختگی دانشجویان علمی کاربردی سیستان و بلوچستان با حضور دکتر امید +عکس

مراسم دانش آموختگی دانشجویان علمی کاربردی سیستان و بلوچستان با حضور دکتر امید عصر امروز در محل پارک علم و فناوری استان برگزار گردید.

فوق تخصص قلب اطفال گفت:

عدم مصرف قطره آهن نوزاد عامل کاهش ضریب هوشی و عدم رشد مغزی

کم خونی ناشی از فقر آهن منجر به اختلال در تکامل مطلوب ذهنی و حرکتی در کودکان است. لذا آهن یک ماده مغذی ضروری برای تکامل و رشد سلول در سیستم ایمنی و عصبی و عامل تنظیم متابولیسم انرژی و فعالیت بدنی است.