����������������-������-��-������������

رئیس کمیسیون آب و مناطق کم برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان:

مردم منتظر حل مشکلات کلان شهر اصفهان هستند/‌شکوفایی اقتصاد اصفهان باید در دستان اهل آن باشد

رئیس کمیسیون آب و مناطق کم برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اينکه مردم منتظر حل مشکلات کلان شهر اصفهان هستند، با بیان این که بیکاری، روح و روان جامعه را آزار می‌دهد، گفت: ‌شکوفایی اقتصاد اصفهان باید در دستان اهل آن باشد.

رئیس موسسه منتظران منجی(عج) گفت:

بیعت با امام زمان (عج) یعنی کار علمی استاد دانشگاه «تمدنی» بشود

رئیس موسسه منتظران منجی(عج) در شهر مقدس قم در نشست «ویژگی‌های بیعت با امام زمان (عج) در عصر غیبت» گفت: بیعت با امام زمان (عج) به این معناست که کار علمی استاد دانشگاه از ارتباط با دانشجو، تحقیق و پژوهش و فعالیتهای دیگرش باید تمدنی بشود.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان:

اتاق بازرگانی هرمزگان را به جایگاه ۱۰ اتاق برتر کشور می‌رسانیم/ساخت ۱۰ مدرسه ودرمانگاه در برنامه است

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان گفت: به مردم هرمزگان قول می‌دهم که اتاق بازرگانی هرمزگان در آینده‌ای نزدیک جزء ۱۰ اتاق برتر کشور باشد.

علم و فناوری گزارش می دهد:

لزوم حفظ دندانهای اولیه بر سلامت دندان های دائمی

دندانها در تأمین سلامت جسمی و روانی انسان نقش بسیار مهمی دارند و به همین دلیل از ابتدای رویش و دوران کودکی باید به بهداشت و سلامت دندانها اهمیت داده شود.

تاثیر خود مراقبتی بر سلامت روان جوانان و نوجوانان

مدیر گروه سلامت روان اجتماعی و اعتیاد دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اشاره به تاثیر خود مراقبتی بر سلامت روان جوانان و نوجوانان گفت: خود آگاهی، نخستین گام برای برنامه ریزی به منظور خود مراقبتی است.

گزارش خبرگزاری علم وفناوری از الگوی مدیریت سبز در مدارس

صرفه جویی در انرژی ؛ دلیل ساخت مدارس با الگوی مدیریت سبز / طرح مدیریت سبز در مدارس هرمزگان اجرا می شود

يكي از شاخصه هاي اساسي كشورهاي كوشا در حفاظت از محيط زيست، سياستگذاري در راستاي آموزش به عنوان بعد سوم توسعه پايدار است.

عضو اندیشکده آب بسیج اساتید استان اصفهان گفت:

یک راهکار اساسی مقابله با پديده فرونشست کاهش برداشت آب زیر زمینی و جلوگيري از برداشت شن و ماسه

عضو اندیشکده آب بسیج اساتید استان اصفهان در نشست‌تخصصی دانشگاه حل مسئله« مسئله اول، پدیده خشکسالی و فرونشست زمین در حوضه آبریز زاینده رود» گفت: یکی از راهکار های اساسی مقابله با پديده فرونشست کاهش برداشت آب زیر زمینی و جلوگيري از برداشت شن و ماسه در مناطق بالا دست و در داخل محدوده فرونشست است.

معاون و عضو هیئت مدیره آب منطقه‌ای استان اصفهان گفت:

هشدار فرونشست اصفهان از دهه۶۰ اعلام شد/ منطقه مشترک تحت تاثیر فرونشست، اصفهان با شش شهرستان

معاون و عضو هیئت مدیره آب منطقه‌ای استان اصفهان با بیان این که فرونشست اصفهان قابل پیش بینی و هشدار و اعلام فرونشست اصفهان ازدهه۶۰ بوده، گفت: منطقه تحت تاثیر فرونشست شامل محدوده مشترک شهرستان‌های خمینی شهر، شاهین شهرو میمه، برخوار، فلاورجان، اصفهان، لنجان و نجف آباد است.

رئیس مجمع نیروهای انقلاب استان اصفهان گفت:

سه کار مهم در حوزه فرهنگ، تبلیغ دین، آموزش و ارشاد است

رئیس مجمع نیروهای انقلاب استان اصفهان،در نشست تخصصی فرهنگی «ویژه نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت امام زمان (عج)» گفت: سه کار مهم در حوزه فرهنگ، تبلیغ دین، آموزش و ارشاد است.

گزارش//

ظرفیت کهگیلویه و بویراحمد در توسعه گردشگری دانش بنیان/ دولت صنایع پایین دستی نفت و گاز را حمایت کند

وجود آب فراوان و طبیعت بکر ۲ مزیت نسبی مهم کهگیلویه و بویراحمد برای توسعه گردشگری و کشاورزی دانش بنیان در شهرستانهای سردسیری بویراحمد، دنا و مارگون و شهرستانهای گرمسیری کهگیلویه و چرام است حال آنکه این ۲ مزیت نسبی کمترین سهم را در اقتصاد استان دارند.