����������������-������

در نشست ستاد نوآوری، فناوری و اقتصاد دانش بنیان استان یزد مطرح شد؛

توسعه و پیشرفت یزد در گرو حرکت در مسیر علم و فناوری

استاندار یزد با بیان اینکه پیشرفت و آینده یزد جز از مسیر علم و فناوری محقق نمی شود، گفت: نظام اداری استان باید اقدامات و فعالیت های لازم در راستای تسریع و تسهیل در امور شرکت های دانش بنیان و فناور را انجام دهد.

یادداشت/ محمد زاده رحمانی

پایه ریزی تمدن یزد نوین با ابتکار عمل استاندار یزد

دنیا به سرعت در حال تغییر و تحول است و جدای از تغییرات شیوه های حکمرانی و سبک های مدیریتی، کلیت علم در هر ۲۰ ماه دو برابر شده که البته در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات این عدد به ۶ ماه هم نمی رسد.

استاندار یزد تاکید کرد؛

ضرورت تبدیل ناحیه صنعتی زارچ به ناحیه تخصصی دانش بنیان

دکتر مهران فاطمی به نخبه پروری زارچ اشاره و بر تبدیل این ناحیه صنعتی به ناحیه صنعتی دانش بنیان تاکید کرد و گفت: ناحیه صنعتی زارچ باید ناحیه ای برای قطعه سازی و ماشین سازی شود و همه تلاش ها بر ساخت ناحیه ای در تراز و شان مردم زارچ باشد.

عکس: ندا دهقانی زاده

گزارش تصویری/ بازدید استاندار یزد از نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار

دکتر مهران فاطمی با حضور در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار از غرفه های شرکت های دانش بنیان و سازمان های دولتی و غیر دولتی و همچنین مراکز فناور استان یزد بازدید کرد و مشکلات و دغدغه های آنان را از نزدیک بررسی و با نخبگان گفت و گو کرد.

گفت و گوی علم و فناوری با استاندار یزد؛

نمایشگاه علم و فناوری ویترین دستاوردهای شرکت های دانش بنیان است

دکتر مهران فاطمی گفت: نمایشگاه علم و فناوری ویترین تمام دستاوردهای یک ساله در حوزه علم و پژوهش و فناوری شرکت های دانش بنیان است.

استاندار یزد:

شاه کلید ایجاد جهش ویژه در سطح ملی و استانی، برگزاری نمایشگاه های دستاوردهای این حوزه است

دکتر مهران فاطمی گفت: شاه کلید ایجاد جهش ویژه در سطح ملی و استانی، برگزاری نمایشگاه های دستاوردهای این حوزه، حمایت از مجموعه های فعال در این اکوسیستم و نیز حرکت دقیق، عالمانه و مجاهدانه در حوزه علم و فناوری است.

استاندار یزد:

یکی از مشکلات اصلی شرکت های دانش بنیان مسائل مربوط به بازار است

دکتر فاطمی گفت: یکی از مشکلات اصلی شرکت های دانش بنیان مسائل مربوط به بازار است که باید بیش از پیش به این مقوله توجه شود.

گزارش تصویری/ آئین افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار

آئین افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار با حضور استاندار یزد و جمعی از مسئولان در محل نمایشگاه های دائمی استان برگزار شد.

خبر خوش استاندار یزد در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه فن بازار یزد؛

عزم جدی استان جهت حمایت از تمامی شرکت های فعال در حوزه علم و فناوری

دکتر فاطمی به عزم جدی استان جهت حمایت از تمامی شرکت های فعال در حوزه علم و فناوری اشاره و گفت: شاه کلید ایجاد جهش ویژه در سطح ملی و استانی، برگزاری نمایشگاه های دستاوردهای این حوزه، حمایت از مجموعه های فعال در این اکوسیستم و نیز حرکت دقیق، عالمانه و مجاهدانه در حوزه علم و فناوری است.

گزارش تصویری/ آئین نواختن زنگ پژوهش و فناوری در یزد

آئین نواختن زنگ پژوهش و فناوری با حضور استاندار یزد، مدیرکل آموزش وپرورش استان یزد و جمعی از مسئولان و دانش آموزان برگزار شد.