����������������-��-��������������

رییس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری:

بوم راهبردی حل بحران جمعیت در چهارمحال و بختیاری تدوین شد

رییس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: بوم راهبردی حل بحران جمعیت در چهارمحال و بختیاری تدوین و در سه ماهه چهارم سال جاری اجرایی و برای سال آینده آماده شد.

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه شهرکرد:

دانشگاه شهرکرد در نظام رتبه‌بندی سایمگو حائز رتبه شد

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمر بنی هاشم (ع) در دیدار با مسئولین نهاد‌های رهبری دانشگاه‌های چهارمحال و بختیاری گفت: دانشگاه مرکز تحول است و از لحاظ فکری دانشگاه باید مورد توجه قرار بگیرد.

مرکز رشد هفشجان به عنوان واحد R&D شوراي شهر به پژوهش و مطالعه پرداخته است

مسئول مرکز رشد و خلاقيت بسيج شهرهفشجان گفت:طبق مصوبه شوراي شهر هفشجان، مرکز رشد به عنوان واحد R&D شوراي شهر به پژوهش و مطالعه پرداخته و طبق تحقيقات اين مرکز مشکلات شهر هفشجان پيگيري و حل خواهد شد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری:

دانشجویان مهندسی در محیط آکادمیک آموزش دیده‌اند

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری گفت:باید آموزش‌های کاربردی در دستور کار قرار گیرد، دانشجویان در محیط آکادمیک آموزش دیده‌اند.

همایش مربیان جهش تولید محصولات کشاورزی در شهرکرد برگزار شد

همایش کارگروه علمی سازی کشاورزی در راستای طرح «بسیج همگام با کشاورز» از سوی بسیج مهندسین کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

مدیرکل بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری:

طرح پزشک خانواده شهری از اوایل سال آینده شروع می‌شود

مدیرکل بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری گفت:طرح پزشک خانواده از اوایل سال آینده طبق بخش نامه جدید که به دانشگاه‌های علوم پزشکی ارائه می کنند انجام گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری:

مطالبه معلمین کاملا به حق است/ رتبه بندی فرهنگیان در دستور کار قرار گیرد

فرحناز قائد امینی مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: مطالبه معلمین کاملا به حق است چرا که آن ها با هر سختی مقابله کردند که دانش آموزان از آموزش جا نمانند، برخی از فرهنگیان ما در مسیرهای سخت و صعب العبور خدمت می کنند، برخی از آن ها در بحث کرونا زودتر از بقیه ورود کردند و از هر فرصتی برای آموزش دانش آموزان استفاده کردند.

افزايش مهارت بهره‌برداران بخش كشاورزی شهرستان شهركرد با برگزاری آموزشهای مهارتی

مدير جهاد كشاورزي شهرستان شهركرد از آموزش هزار نفر- روز از بهره‌برداران بخش كشاورزي شهرستان در دوره‌هاي مهارتي در سال جاري خبر داد.

متخصص فشار خون:

مصرف پروتئین به تنهایی فشار خون را بالا نمی‌برد

یک متخصص فشار خون گفت: مصرف پروتئین به تنهایی برای فشار خون نقشی ندارد ولی ممکن است رژیم غذایی خاصی داشته باشد که فرد را دچار فشار خون بالا کند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد:

دانشجویان سربازان جهاد تبیین هستند

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد گفت: دانشجویان به‌عنوان سربازان جهاد تبیین مسئولیت بسیار حساسی در این مقطع زمانی دارند.