��������������-����������

مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان پرتو تاپ رایان مطرح کرد:

اینترنت اشیاء خط مقدم هوشمندسازی کشاورزی است

مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان پرتو تاپ رایان در با بیان اینکه یک سیستم هوشمند کشاورزی داده محور است، گفت: اینترنت اشیاء خط مقدم فناوری در مزرعه است و هوشمندسازی و اینترنت اشیاء همیشه با هم فعالیت می‌کنند و از یکدیگر جدا نیستند.

کشور توان علمی ساخت نودها و گجت های مورد نیاز حوزه اینترنت اشیاء را دارد

مدیر عامل شرکت لاوان پایش ونداده با بیان اینکه کشور توان علمی ساخت نودها و گجت های مورد نیاز حوزه اینترنت اشیا را دارد تاکید کرد: شرکت ها می‌توانند به تولید نود ها و گجت ها بپردازند.

شتاب دهی به تجاری‌سازی ایده‌های اینترنت اشیاء

شتاب‌دهنده پویان با هدف شتاب دهی به ایده های مربوط به اینترنت اشیا در پارک علم وفناوری آذربایجان شرقی فعالیت خود را آغاز کرد.

دبیر کمیته اینترنت اشیاء دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان گفت:

هوشمند‌سازی تجهیزات موروث، گامی در تحول صنعت/رویکرد ویژه اولین نمایشگاه مجازی اینترنت اشیاء

دبیر کمیته اینترنت اشیاء دانشگاه اصفهان، گفت: هوشمند‌سازی تجهیزات موروث، گامی در تحول صنعت است که ورود جدی شرکت‌های دانش بنیان را می‌طلبد، این رویکرد ویژه اولین نمایشگاه مجازی اینترنت اشیاء نیز هست.

با ابتکار جوان گلستانی

هوشمندسازی اشیاء ارزان شد

جوان مبتکر گلستانی توانسته با هوشمندسازی وسایل عادی منزل این فناوری لوکس را در اختیار اقشار متوسط و حتی ضعیف جامعه قرار دهد.

توسط نخبه مازندرانی طراحی و تولید شد

اینترنت اشیاء در خدمت کشت گلخانه‌ای

نخبه مازندرانی موفق به تولید نرم افزار موبایلی با قابلیت کنترل کشت گلخانه‌ای شده است.

اندروید قربانی بعدی جهش تکنولوژی ؛

آیا سه سال دیگر "فیوژا" چالش اصلی کشور خواهد شد؟/اندروید قربانی تلاش گوگل برای تسلط بر فناوری اینترنت اشیاء

عضو انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران با اشاره به اخبار منتشر شده پیرامون حذف اندروید خاطر نشان کرد: دلیل اصلی گوگل برای ارائه این سیستم عامل جدید نگاه این شرکت به فناوری های تحول ساز یعنی اینترنت اشیاء و تلاش بر تسلط بر آن است که بر اساس آن بسیاری از وسایل اطراف ما بایستی قابلیت اتصال به اینترنت و مدیریت از طریق آن را داشته باشند،

آینده ای بنام Internet Of Things

یک قدم تا تحول در تکنولوژی جهان/کیفیت واقعی زندگی را با اینترنت اشیاء تجربه کنید

"اینترنت اشیاء" فناوری مدرنی است که در آن برای هر موجودی (انسان، حیوان و یا اشیاء) قابلیت ارسال داده از طریق شبکه‌های ارتباطی، اعم از اینترنت یا اینترانت، فراهم می‌گردد.

پژوهشگر فضای مجازی:

۵۶ درصد حجم اینترنت آسیای غربی توسط ایرانیان مصرف می شود/ترویج غارت گری در بازی کلش آف کلنز

پژوهشگر فضای مجازی با اعلام اینکه ایران در آسیای غربی بیشترین مصرف کننده حجم اینترنت است، گفت: کاربران اینترنت در ایران به طور متوسط روزانه ۹ ساعت در فضای مجازی سرگردان هستند.