��������������-��������-����������

مدیرکل سازمان صمت لرستان:

​۹ شرکت دانش‌بنیان در حوزه صنعت لرستان فعالیت می‌کنند

مدیرکل صمت لرستان گفت: ۹ شرکت دانش‌بنیان در حوزه صنعت استان لرستان فعالیت می‌کنند.

سرپرست دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری سیستان و بلوچستان:

برگزاری نمایشگاه ظرفیت های سرمایه گذاری استان سیستان و بلوچستان شامل طرح های دانش بنیان و انرژی های نو

نمایشگاه ظرفیت های سرمایه گذاری استان سیستان و بلوچستان شامل طرح های دانش بنیان و انرژی های نو در جشنواره طلایه داران شکوه ایران زمین برگزار شد.

مسئول شرکت پیش‌گامان استان تهران:

ده طرح فناورانه به رویداد تا ثریا استان تهران راه یافتند

رویداد تا ثریا استان تهران، در دو بخش ارائه نیازهای فناورانه اولویت‌دار و سرمایه‌گذاری بر روی طرح‌های برتر فناور، ۳۰ بهمن در دانشگاه آزاد پردیس برگزار شد.

خبرهای خوب محققان کشورمان؛

سامانه جامع ارزیابی ۳۶۰ درجه در حوزه پزشکی طراحی و عملیاتی شد

محققان شرکت دانش بنیان سان طب برای اولین بار در کشور با موفقیت سامانه ارزیابی۳۶۰ درجه، یکی از روش‌های ارزیابی و پایش فعالیت‌های آموزشی و بازخورد عملکرد را برای حوزه پزشکی در سه حیطه دستیاران (رزیدنت‌ها)، اینترن‌ها و استاژرها؛ با موفقیت طراحی و نصب کرده‌اند و امیدوارند طی شش ماهه اول ۱۴۰۲ در سراسرکشور عملیاتی نمایند.

پایان نامه تقاضامحور دانشجوی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزیده سومین جشنواره ملی امیرکبیر

با اجرای طرح دانش‌آموخته دانشگاه صنعتی اصفهان آلایندگی خودروها در زمان راه‌اندازی سرد کاهش می‌یابد. محمد‌مهدی تیموری، دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک با ارائه پایان‌نامه خود تحت عنوان «طراحی مفهومی و ساخت نمونه مخزن جمع‌آوری دود خروجی به‌منظور کاهش آلایندگی خودرو در زمان راه‌اندازی سرد» برگزیده سومین جشنواره ملی امیرکبیر شد.

برگزاری همایش؛

برگزاری اولین همایش نقش دانشجویان در اقتصاد دانش بنیان توسط مرکز رشد تجهیزات هوشمند شهید کشتگر ارومیه

مسوول برگزاری اولین همایش نقش دانشجویان در اقتصاد دانش‌بنیان از برگزاری اولین همایش نقش دانشجویان در اقتصاد دانش بنیان توسط مرکز رشد تجهیزات هوشمند شهید کشتگر ارومیه خبر داد گفت: این همایش به دلیل آگاه سازی هرچه بیشتر دانشجویان از خدمات و حمایت‌‌های هرچه بیشتر معاونت علمی پژوهشی سپاه شهدا برگزار شده است.

رئیس پارک علم و فناوری قزوین خبر داد؛

افزایش ۴۳ درصدی شرکت های دانش بنیان در قزوین

رئیس پارک علم و فناوری استان قزوین می گوید : ما در سال ۱۴۰۰ در کل استان قزوین ۹۲ شرکت دانش بنیان داشتیم که امسال این شرکت ها به ۱۳۲ رسیده است بنابراین در این حوزه نیز شاهد افزایش ۴۳ درصدی بوده ایم.

شهردار قزوین:

شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه شهری حمایت می‌شوند

صباغی شهردار قزوین استفاده از توان علمی شرکت های دانش بنیان و محصولات آنان را گامی موثر جهت رفع معضلات حوزه مدیریت شهری می داند  و می گوید:شهرداری قزوین از شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه شهری حمایت می کند.

رئیس هیئت مدیره شرکت مبتکران سطح پاسارگارد؛

دستیابی محققان اصفهانی به دانش خمیرهای لحیم‌کاری

رئیس هیئت مدیره شرکت دانش بنیان مبتکران سطح پاسارگارد با اعلام این خبر که برای اولین بار در کشور به تکنولوژی ساخت خمیر لحیم‌کاری یا بزیزینگ مس دست یافتیم، گفت: دوماه پیش چهارمین محصول «خمیر قلع» که مورد نیاز ۱۵ کارخانه معتبر صنعت لوازم الکترونیکی بود و همگی از چین وارد می‌کردند با قابلیت رقابت با نمونه‌های خارجی و نصف قیمت با موفقیت آزمایش کردیم و عرضه به بازار آغاز شد.