��������������-��������

سومین دوره مسابقات برنامه نویسی آنلاین sharif CodeJam به میزبانی دانشگاه شریف

دانشگاه صنعتی شریف سومین دوره مسابقات برنامه نویسی آنلاین CodeJam۳" "Sharif را در روزهای ۱۱ و ۱۲ اسفند ماه سال ۱۴۰۱ برگزار می‌کند.

دانشجویان شریف در جوار امام مهربانی‌ها

اردوی زیارتی مشهد مقدس "پابوس عشق ۱۴۰۱" ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف به همت هیأت الزهرای این دانشگاه برگزار شد.

شانزدهمین کنفرانس تخصصی پايش‌ وضعيت‌ و‌ عيب‌يابی به میزبانی دانشگاه شریف برگزار شد.

آیین افتتاحیه شانزدهمین کنفرانس تخصصی پايش ‌وضعيت‌ و‌ عيب‌يابی ماشين‌آلات و تجهيزات با همكاری مراكز علمی، پژوهشی و صنعتی کشور در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

جلسه دانشجویان بین المللی با ریاست دانشگاه شریف

ریاست دانشگاه صنعتی شریف با جمعی از دانشجویان بین‌المللی این دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.

بهره‌برداری از مجموعه اتاق MNFC-CR دانشگاه شریف

مجموعه اتاق تمیز MNFC-CR دانشگاه صنعتی شریف در دو بخش؛ زیستی و میکروالکترونیک، با هدف ایجاد تحول جدی در تحقیق و توسعه فناوری‌های پیشرفته در حوزه میکروالکترونیک، به بهره‌برداری رسید.

در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران:

رونمایی از پایلوت شیرین‌سازی غشایی گاز با حضور معاون رئیس جمهور

دانشگاه صنعتی شریف همزمان با چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، با برپایی نمایشگاهی به ارائه برخی از دستاوردهای پژوهشی و فناورانه خود پرداخت و با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور، از جدیدترین دستاورد علمی خود رونمایی کرد.

حضور سفیر کرواسی در دانشگاه شریف

سفیر کرواسی در راستای گسترش همکاری‌های مشترک بین مراکز علمی و تحقیقاتی کشور کرواسی، از دانشگاه صنعتی شریف بازدید کرد.

همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر؛

مدرسه کوانتوم و اتاق تمیز دانشگاه شریف به بهره برداری رسید

مدرسه کوانتوم شریف همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رییس جمهور، گشایش یافت و همزمان از مجموعه اتاق تمیز MNFC-CR دانشگاه صنعتی شریف بهره‌برداری به عمل آمد.

گسترش همکاری‌های علمی و فناوری دانشگاه شریف با دانشگاه‌های برتر کشور قزاقستان

با حضور سفیر قزاقستان در دانشگاه صنعتی شریف وی بر گسترش همکاری‌های مشترک در زمینه‌های علمی و فناوری این دانشگاه با مراکز آموزشی معتبر در قزاقستان تاکید کرد.

دانشگاه صنعتی شریف در رتبه بندی جهانی QS ۲۰۲۳ رکورد جدیدی به ثبت رساند

دانشگاه صنعتی شریف موفق شد با کسب رتبه ۳۸۰ جهانی در جدیدترین رتبه بندی موسسه کیواس، QS World University Rankings ۲۰۲۳، و همچنین جایگاه بهترین دانشگاه ایران برای ششمین سال متمادی قرار گیرد