������������-��������������

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان:

راه اندازی مزرعه الگویی با احیای مزرعه کشاورزی در کرمان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان گفت: در نشستی سه جانبه مقرر شد مرکز آموزش کشاورزی پردیس جاده زرند به عنوان مرزعه الگویی در اختیار جهاد کشاورزی قرار گیرد و سپاه هم به عنوان دهکده اقتصاد مقاومتی بحث‌های آموزش کشاورزی را پیگیری می‌کند.

روابط عمومی بسیج علمی آذربایجان شرقی:

نشان اقتصاد مقاومتي استان در دستان مدير مجتمع عظيم مس سونگون

لوح اولين دوره نشان ملي اقتصاد مقاومتي استان آذربايجان‌شرقي به دکتر معبود عباسزاده مدير مجتمع مس سونگون، بعنوان مجموعه اي که فعاليت هاي خود را بر اساس سياست هاي کلان اقتصاد مقاومتي معطوف و به شکل شايسته اي اين ماموريت خطير را اجرايي نموده است ، اعطاء شد.

نقش اقتصاد مقاومتی در توسعه کشاورزی

اهمیت بخش کشاورزی در توسعه اقتصادی هر کشور، چه ثروتمند و چه فقیر، بیانگر این واقعیت است که کشاورزی به‌عنوان اولین بخش اقتصاد و عرضه کننده عوامل اساسی زندگی بشر و بخش‌های دیگر اقتصاد است و در توسعه همه‌جانبه کشورها نقش مهمی را ایفا می‌کند. در یک جمله کوتاه، کشاورزی را مادر تمام فعالیت‌ها و صنایع مورد نیاز ملت‌ها دانسته‌اند.

استاد اقتصاد دانشگاه مازندران مطرح کرد:

موفقیت اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در گرو اصلاح نظام بانکی

استاد اقتصاد دانشگاه مازندران،گفت: موفقیت اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در گرو اصلاح نظام بانکی کشور است و دست بانک‌ها از منافع تولید باید کوتاه شود.

گزارش تصویری حضور معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران در استان مازندران ضمن بازدید از قابلیت‌های اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در مراسم کلنگ زنی احداث فاز دوم توسعه بیمارستان ولایت سپاه کربلای مازندران حضور یافت.

استاد اقتصاد دانشگاه اصفهان گفت:

سهم اندک ما از هوش مصنوعی به خاطر نفت/هوش مصنوعی شاه‌کلید اصلاح وضع موجود کشور است

استاد اقتصاد دانشگاه اصفهان در آیین افتتاح رویداد بوتکمپ و مرکز اسمارتک بسیج دانشجویی استان اصفهان، با بیان این که سهم اندک ما از هوش مصنوعی و نگاه‌های احیانا لوکس و لاکچری به این حوزه به خاطر مسئله‌ای بنام نفت است، گفت: از منظر علم اقتصاد هوش مصنوعی شاه‌کلید اصلاح وضعیت موجود کشور است.

با همت متخصصان نیروگاه شهید سلیمی نکا:

ساخت سه عدد پره اف‌دي فن نیروگاه شهید سلیمی نکا/اضافه شدن ۴۴۰ مگاوات برق به ظرفیت شبکه سراسری

مدیر امور بهره‌برداری نیروگاه شهید سلیمی نکا از تعمیر و تجهیز واحد چهار بخار نیروگاه خبر داد و گفت: سه عدد پره اف دی فن شماره یک واحد چهار بخار نیروگاه شهید سلیمی ساخته شد و ۴۴۰ مگاوات برق به ظرفیت شبکه سراسری اضافه شد.

مدیر مرکز حمایت از مخترعین و مبتکرین مطرح کرد:

حمایت از تولید و رفع موانع در تحقق اقتصاد مقاومتی

حمایت از تولید و رفع موانع اصلی‌ترین تمرکز در سطح ملی و استانی بر تحقق هدف‌ها و برنامه‌های اقتصاد مقاومتی می باشد.

عضو هیأت مدیره خانه اقتصاد ایران:

اقتصاد دانش بنیان در کشور نوپا است/باز آموزی دانش‌ اساتید دانشگاهی جدی گرفته شود

عضو هیآت مدیره خانه اقتصاد ایران، گفت: اقتصاد دانش بنیان در کشور ما بسیار نوپا است و کپی بردار مناسبی از این شیوه اقتصادی نه تنها در کشور بلکه در دنیا نشده است.

عشایر نماد اقتصاد مقاومتی و نمونه بارز تولید کالای ایرانی

عشایر در امنیت غذایی و معیشت پایدار، نقش بی بدیلی دارند که این مهم را می توان نماد اقتصاد مقاومتی و نمونه بارز تولید کالای ایرانی عنوان کرد.