������������-��������-������������

ریاست سازمان بسیج اساتید کشور؛

خوش‌خیالی مسئولان در حوزه فضای مجازی و رسانه‌ای بستر تخریب و تخطی باورها و اعتقادات دینی را فراهم کرده

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در اختتامیه دوره آموزشی تخصصی جهاد تبیین نهضت استادی اصفهان، خوش‌خیالی مقامات و مسئولان و متولیان فضای مجازی و رسانه‌ای کشور، دست‌اندرکاران مدیریت حوزه‌های سیاسی و دیپلماسی و همه بخش‌های مختلف و همچنین حوزه‌های نظارتی را باعث فراهم شدن بستر تخریب و تخطی باورها و اعتقادات دینی معرفی کرد.

طی حکمی از سوی سردارسلامی؛

رئیس جدید سازمان بسیج اساتید کشور منصوب شد

محمدرضا مردانی به عنوان رئیس جدید سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز علمی، پژوهشی و آموزشی کشور منصوب شد.

حسین عبدالهی فر معاون بررسی و گفتمان سازی سازمان بسیج اساتید:

دولت آینده با دست پر در مقابل دشمنان بایستد

حسین عبدالهی فر معاون بررسی و گفتمان سازی سازمان بسیج اساتید با اشاره به این که اقتضائات جهانی یکی از موضوعات مهم است، گفت: نیاز داریم به دولتی که بتواند از داخل کارآمدی و آسیب های خود را جبران کند و با دست پر در مقابل دشمنان بایستد و اگر قرار است سرمیز مذاکره ای هم برود باید حتما آسیب ها رفع شده باشد و نتواند دشمن روی نقاط ضعف ما دست بگذارد.

مسئول بسیج اساتید استان قزوین:

نقش انجمن های علمی در تصمیم گیری‌های کلان دولت موثراست

مسئول بسیج اساتید استان قزوین گفت:انجمن هاي علمي مي‌­توانند به عنوان يكي از مراكز و منابع علمي ، در تصميم‌­گيري‌ها دولت نقش موثری داشته باشند

بیانیه سازمان بسیج اساتید استان آذربایجانشرقی در محکومیت سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا

درقسمتی از این بیانیه آمده است: ما اساتید و دانشگاهیان استان آذربایجانشرقی با محکومیت سخنرانی جعلی و سخیف رئس جمهور آمریکا ، استکبار و ایادی داخلی و منطقه ای و جهانی آن را عامل اصلی بی ثباتی و تهدید کننده صلح و امنیت جهانی دانسته و به فضل خدا در راهپیمایی یوم ا... ۱۳ آبان، روزه مبارزه با استکبار جهانی ، پاسخی دندان شکن به تمامی یاوه سرایان و دشمنان این مرز و بوم خواهیم داد.