������������-��������-��������-��-������������-����������-����������

تفاهمنامه همکاری بسیج علمی و پارک علم و فناوری ایلام امضاء شد

تفاهمنامه همکاری سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان، با پارک علم و فناوری ایلام، در حضور رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی کشور امضاء شد.

آینده علم و فناوری کشور از مسیر مردم سالاری دانشی می گذرد

مسئول سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری کشور گفت: قطعاً آینده علم و فناوری کشور از مسیر مردم سالاری دانشی می گذرد و باید زمینه را برای بروز و ظهور نخبگانی از دل مردم فراهم کرد.

دیدار روسای سازمان بسیج علمی و پژوهشی ایلام و پارک علم و فناوری

دیدار روسای پارک علم و فناوری و سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان ایلام در راستای هم افزایی و همکاری‌های دوجانبه برگزار شد.

برگزاری رویداد آموزشی چالش‌های حقوقی کسب‌ وکار در ایلام

مسئول مرکز رشد و فناوری شهید شهریاری ایلام اظهار کرد: رویداد آموزشی"چالش‌های حقوقی کسب و کار" در مرکز نوآوری و شکوفایی جوانان ایلام برگزار شد.

جشنواره جهادگران علم و فناوری در ایلام کلید خورد

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان ایلام از آغاز به کار جشنواره جهادگران علم و فناوری در استان خبر داد.

دردسرهای آموزش مجازی از نگاه دانشجویان

دغدغه های دانشجویان که هرکدام از یک زاویه و با دیدگاههای مختلف ، مشکلات آموزش مجازی را بیان می کنند نیازمند بررسی جامع و کارشناسانه مسئولان است

نخبگان علمی استان ایلام سازماندهی می شود

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان گفت : از آنجا که نخبگان علمی می توانند زمینه پیشرفت و توسعه را در هر جامعه ای فراهم آورند برنامه سازماندهی نخبگان و تشکیل شبکه علمی توانا در دستور کار قرار گرفت

اصلاح نابسامانیهای اماکن تفریحی با مدیریت اصولی

طاهره چامه پژوهشگر ایلامی گفت : نابسامانیها و ناهنجاریهای فضای سبز و اماکن تفریحی با مدیریت اصولی قابل اصلاح هستند .

شرکتهای دانش بنیان را دریابیم

ویروس کرونا نه تنها بلای جان انسان ها شد ، بلکه بسیاری از کسب و کارها از جمله کسب های دانش بنیان و ثروت آفرین را نیز با مشکلات عدیده ای مواجه کرد

خانه نخبگان بسیج ایلام با هدف راهکارهای تحقق شعار سال تشکیل جلسه داد

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در جلسه خانه نخبگان بسیج استان ایلام : نخبگان در تمامی زمینه ها مطالبه گر باشند و مطالبه گری در بین این قشر فعال و پویای جامعه باید به عنوان یک فرهنگ نهادینه شود .