������������-��������-��������--������������-��-������������

رئیس گروه تحقیق و پژوهش آموزش و پرورش لرستان:

۱۱ طرح پروژهشی در آموزش و پرورش استان اجرا می‌شود

رئیس گروه تحقیق و پژوهش آموزش و پرورش لرستان با بیان اینکه ۱۱ طرح پروژهشی در آموزش و پرورش استان اجرا می‌شود گفت: برای اجرای هر یک از این طرح‌ها ۳۰ میلیون تومان اختصاص می‌یابد.

کارشناس نظارت پژوهش‌سراهای لرستان:

پژوهش‌سراها نقش مهمی در شناسایی و پرورش استعدادهای دانش‌آموزان دارند

کارشناس نظارت پژوهش‌سراهای لرستان به فعالیت ۱۱ رشته در پژوهش‌سراهای استان اشاره کرد و گفت: پژوهش‌سراها نقش مهمی در شناسایی و پرورش استعدادهای دانش‌آموزان دارند.

رونمایی از کتاب دکتر مصطفی فروتن تنها مسئول دفتر رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج خراسان جنوبی

​از کتاب دکتر مصطفی فروتن تنها مسئول دفتر رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج خراسان جنوبی با عنوان «پرستار بیمارستان فاو»رونمایی شد.

افتتاح خانه نخبگان شهرستان دماوند با هدف احصای نظام مسائل شهرستان

خانه نخبگان شهرستان دماوند با همکاری سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان تهران و جهاد کشاورزی شهرستان در محل اداره جهاد کشاورزی دماوند افتتاح شد.

استاندار مازندران مطرح کرد:

پاسخ مثبت هند به پروژه پژوهشی مازندران روی محصول کیوی

استاندار مازندران، گفت: رژِیم اشغالگر قدس برنامه داشت که نسبت به صادرات کیوی این استان به هند اخلال ایجاد کند که مسئولان هندی به تحقیقات پژوهشی دانشمندان این استان اعتماد کرده و نسبت به خرید این محصول اقدام کردند.

مسئول سازمان علمی، پژوهشی و فناوری بسیج خبر داد؛

ایجاد ۸ هزار شرکت دانش‌بنیان مردم‌پایه در کشور/ تربیت ۲۰ هزار دانشمند علمی تراز انقلاب

مسئول سازمان علمی، پژوهشی و فناوری بسیج از اجرای طرح باقر العلوم خبر داد و گفت: در این طرح در مدت پنج ساله، هشت هزار شرکت دانش بنیان مردم پایه در کشور راه اندازی می شود.

اقتصاد دانش بنیان و اهمیت آن در پیشبرد اقتصاد کشور

در یک اقتصاد مبتنی بر دانش، گسترش دانش و مهارت‌ها به نوآوری منجر می‌شود که این خود، سبب افزایش بهره‌وری، افزایش درآمدها و کاهش تورم و بیکاری خواهد شد.

توسط عضو هیأت علمی دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست دانشگاه بیرجند صورت گرفت

​اختراع دومحلول که موجب ۴۰ درصد کاهش آب در کشاورزی است / به تولید انبوه رسیدیم

سعید افخم مخترع و عضو هیئت علمی دانشگاه بیرجند گفت: اختراع دو محلول آبیار و آبسار برای استفاده در محصولات کشاورزی مثمر ثمر و غیر مثمرهم اکنون به مرحله تولید انبوه رسیده است.