������������-��������-��-������������-��������-��������-������-��������-(��)

دکتر کورش بابلی پیشنهاد داد:

خانه نخبگان روش اجرایی راهبردهای رهبری را تدوین کند

معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به ظرفیت علمی خانه نخبگان بسیج گفت: این مرکز می تواند با بهره مندی از توانمندی کارگروه منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، در راستای تحقق این منویات و راهبردهای اعلامی معظم له ایفای نقش کند.

در استان کرمانشاه راه اندازی می شود:

استارت آپ " کمک نوآور با تکیه بر هوش مصنوعی"

در جلسه معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) با تیم اجرایی خانه نخبگان بسیج استان، بر راه اندازی و فعالیت استارت آپ " کمک نوآور با تکیه بر هوش مصنوعی" در اسفند تاکید شد.

دکتر کورش بابلی عنوان کرد:

انعقاد تفاهم نامه همکاری با شرکت پیشبران کیفیت سامانه، گامی در راستای تسهیل خدمات به نخبگان بسیجی

معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص)گفت: با عقد تفاهم نامه همکاری این معاونت با شرکت پیشبران کیفیت سامانه، از واحدهاي دانش بنيان نخبگان بسیجی حمایت و این واحدها به شرکت های صنعتي مرتبط جهت تجاري سازي ايده و فناوري حاصله، معرفی خواهند شد.

پیام تبریک معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) و خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه در پی انتصاب دکتر محسن رضایی به سمت معاون اقتصادی رئیس جمهور

دکتر بابلی، معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) و دکتر پیمان لطیفی، رئیس خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه در پیامی، انتصاب دکتر محسن رضایی به سمت معاون اقتصادی رئیس جمهور را تبریک گفتند.

نوجوان نخبه کرمانشاهی عنوان کرد:

با کمبود امکانات نیز می شود زمینه پیشرفت علمی کشور را فراهم کرد

مهران شبانی، سازنده دستگاه جوجه کشی ۳۶ عددی گفت: با کمبود امکانات نیز می شود زمینه پیشرفت علمی کشور را فراهم و اشتغالزایی برای جوانان مهیا کرد.

در دفتر معاونت علم و فناوری برگزار شد:

نشست هم اندیشی در راستای پیشبرد اهداف سال ۱۴۰۰

در راستای بررسی روند فعالیت های علمی و پژوهشی و پیشبرد اهداف تدوین شده سال ۱۴۰۰، جلسه و نشست هم اندیشی، صبح امروز در سالن جلسات معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) برگزار شد.

معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) عنوان کرد:

حضور فرزندان شهدا، ایثارگران و جانبازان در خانه نخبگان بسیج، باعث تقدس بخشی به فعالیت های این مرکز خواهد شد

دکتر کورش بابلی، معاون علمی و پژوهشی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)؛ حضور فرزندان شهدا، ایثارگران و جانبازان در خانه نخبگان بسیج، علاوه ‌بر آنکه روحیه نخبگی را منتقل می‌کنند، باعث تقدس بخشی به فعالیت های خانه نخبگان بسیج نیز خواهند شد.

گفتگوی علم و فناوری با معاون علمی پژوهشی سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه؛

راه اندازی اندیشکده ها و پژوهشکده هایی در سطوح راهبردی، حاکمیتی و موضوعی در راستای توانمند سازی نخبگان استان

دکتر بابلی در گفتگو با علم و فناوری، از راه اندازی اندیشکده ها و پژوهشکده هایی در سطوح راهبردی، حاکمیتی و موضوعی در راستای توانمند سازی نخبگان استان خبر داد.

در جلسه عصر امروز مطرح شد:

سال ۱۴۰۰، سال درخشش دوباره نخبگان کرمانشاهی خواهد شد

سرهنگ پیمان نوروزی، جانشین معاونت علم و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص)، با یاری خدا و همت جامعه نخبگان استان، سال ۱۴۰۰، سال درخشش دوباره استان کرمانشاه و نخبگان کرمانشاهی در جشنواره های ملی و بین اللملی خواهد شد.

در گفتگو با علمی و فناوری مطرح شد؛

غیرفعالسازی موثر کرونا ویروس جدید در محیط با استفاده از « نانو تکنولوژی»

یک پژوهشگر کرمانشاهی از ارائه طرحی با هدف غیرفعالسازی موثر کرونا ویروس جدید در محیط با استفاده از « نانو تکنولوژی» خبر داد.