������������-��������

برای نخستین بار؛

رویدادعلمی "تاثریا" درخرمشهربرگزارشد

رویدادعلمی "تاثریا" برای نخستین بار با حضورجمعی از پژوهشگران،فناوران،جامعه دانشگاهی ومسئولین استانی،بیست ودوم وبیست وسوم اسفندماه درسالن اداره بندر ودریانوردی خرمشهربرگزارگردید.

هشتمین رویداد AUT TALK به میزبانی دانشگاه امیرکبیر

هشتمین رویداد AUT TALK به میزبانی دانشگاه امیرکبیر برگزار خواهد شد.

آمادگی بسیج علم وفناوری استان خوزستان جهت برگزاری رویداد علمی تا ثریا

صبح امروز،نشستی با حضور دکتر بابا احمدیان مسئول بسیج علم و فناوری استان خوزستان و کارکنان آن سازمان، در خصوص آمادگی برای برگزاری رویداد علمی تا ثریا برپا شد.

رابط رویداد اتم در استان قزوین:

«رویداد اتم» در قزوین برگزار می شود

محمدحسن خوشبوئی رابط «رویداد اتم» در قزوین با بیان اینکه اتم در این رویداد و برنامه به معنای الگوها و تجربه‌های موفق است می گوید: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته در نظر داریم در سطح استان قزوین این رویداد بزرگ را برگزار کنیم.

به همت سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناری خراسان جنوبی برگزارشد

سومین نشست هم اندیشی رویداد علم و فناوری با عنوان رویداد «تانا تا ثریا»در بیرجند

سومین نشست هم اندیشی با هدف هم افزایی و تصمیمات لازم برای برگزاری رویداد علم و فناوری تحت عنوان رویداد «تانا تا ثریا»سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(علیه السلام)و پارک علم و فناوری استان خراسان جنوبی برگزارشد.

برگزاری اولین رویداد ایبال‌تک دانشگاه علوم پزشکی هوشمند با تمرکز بر هوشمندسازی در نظام سلامت کشور

دانشگاه علوم پزشکی هوشمند اولین رویداد ایبال‌تک را در حوزه‌های پزشکی و سلامت برگزار می‌نماید.

برگزاری رویداد ملی باز با همکاری دانشگاه صنعتی شریف

شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی با همکاری دانشگاه صنعتی شریف همایشی با عنوان ملی‌تک را در تاریخ ۱۳ تا ۱۵ دی ماه برگزار می‌کند

رویداد علمی مسئله محور شهرستانی تاثریا در فاروج

رویداد تاثریا شهرستان فاروج خراسان شمالی، در سالن همایش اداره تبلیغات اسلامی و با حضور فرمانده سپاه استان، معاونت علمی و پژوهشی سپاه خراسان شمالی، مسئولان مربوطه شهرستان فاروج و تعدادی از نخبگان، ایده پردازان و سرمایه گذاران استان و شهرستان برگزار شد. این رویداد توسط معاونت علمی و پژوهشی سپاه خراسان شمالی و پارک علم و فناوری استان به صورت مشترک در قالب تاثریا و تانا برگزار گردید. شهرستان فاروج قطب تولید زعفران و آجیل و خشکبار است، لذا اولویت این رویداد مسائل کشاورزی، آجیل و زعفران مورد نظر است.

برگزاری رویداد آموزشی چالش‌های حقوقی کسب‌ وکار در ایلام

مسئول مرکز رشد و فناوری شهید شهریاری ایلام اظهار کرد: رویداد آموزشی"چالش‌های حقوقی کسب و کار" در مرکز نوآوری و شکوفایی جوانان ایلام برگزار شد.

برگزاری رویداد آموزشی توسعه ارتباطات کسب و کار در ایلام

مسئول مرکز رشد شهید شهریاری ایلام گفت: رویداد علمی و مهارتی توسعه ارتباطات و کسب و کار با هدف توانمندسازی جوانان فعال حوزه کسب و کار استان برگزار شد