������������-��������

نماینده ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان‌غربی؛

نماینده ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان‌غربی: جوانان در پیشرفت جامعه سهم بزرگی دارند

حجت الاسلام والمسلمین میثم فیاضی نماینده ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان‌غربی گفت: بزرگترین فخر جامعه جوانان هستند جوانان در پیشرفت جامعه سهم بزرگی دارند و در راستای مباحث اختراعی سهم خوبی بدست آورده‌اند در این راستا پیشرفت هر کشور بر اساس علم آن کشور است اگر نظام حرفی برای گفتن دارد در سایه علم است.

حجت الاسلام و المسلمین بیگدلی شاملو:

جهاد علمی، لازمه پیشرفت کشور

حجت الاسلام و المسلمین بیگدلی شاملو لازمه پیشرفت کشور را جهاد علمی دانست و بر تلاش و مجاهدت علمی و شبانه روزی برای قوی شدن کشور و نظام اسلامی تاکید کرد.

نخبه بسیجی هرمزگانی:

اختراعات ثروت کشور محسوب می‌شوند/دولتمردان پای کار بیایند/انقلاب اسلامی یک جهش علمی داشته است

فرهادی نخبه بسیجی بیان کرد: انقلاب در چهل و دو سالی که گذشت پیشرفت علمی نه، بلکه در سایه رهنمودها و تفکرات ناب مقام معظم رهبری یک جهش علمی داشته است.

ساخت و تولید کاشی‌های شیشه ای با فناوری نانو مقیاس

کاشی‌های شیشه ای با فناوری نانو مقیاس با قابلیت استحکام بالا، مقاومت حرارتی، ضد اکسید و اسید و شفافیت به همراه بازتاب نور توسط مبتکر ایرانی اختراع شده است.

همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی؛

تجلیل از مبتکران نوجوان پایگاه ثارالله

فرمانده حوزه ۱۰۱ فجر از دو نوجوان مبتکر پایگاه ثارالله با هدف ایجاد انگیزه بیشتر در پیشرفت علمی از آنها تجلیل کرد.

سردار محمد مهدی نژاد نوری:

رونق اقتصادی بعد از کسب توانای علمی و صنعتی حاصل می‌شود

سردار محمد مهدی نژاد نوری با بیان اینکه رونق اقتصادی بعد از کسب توانای علمی و صنعتی حاصل می‌شود، تصریح کرد: ما از قله فشاری که تحریم ها ایجاد کرده اند عبور کرده و در حال گشایش و پیشرفت هستیم حتی اگر امریکا بخواهد فشارهای خود را به همین شکل نگه دارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

قوی شدن در مسیر علم با تکیه بر سیاست های رهبردی رهبر و باور ما می‌توانیم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: برای قوی شدن باید در مسیر علمی و با تکیه بر سیاست های راهبردی رهبر معظم انقلاب در خصوص علم و دانش و فناوری و باور ما می‌توانیم قدم برداریم تا زیر سلطه غرب نمانیم.

اقدامات بسیج علمی ساوه به مناسب دهه فجرودستاوردهای علمی این شهرستان

مدیرعلمی پژوهشی ناحیه ساوه گفت حمایت از طرح تحقیقاتی ساخت موشک و ربات کمک پرستاردر حال انجام می باشدوبرگزاری جلسات بصیرت افزایی با رویکرد شناساندن دستاوردهای انقلاب اسلامی به مناسبت دهه فجر.

پیروزی انقلاب اسلامی و تأثیرآن روی وضعیت علمی استان مرکزی

معاونت علمی ناحیه اراک: انقلاب اسلامی باعث پیشرفت علمی چشم گیری در این استان گردید.

مدیر علمی سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی؛

علم مهم‌ترین ابزار آبرو و پیشرفت و اقتدار یک ملت است

مدیر علمی سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی در نشست مدیران علمی حوزه والفجر با اشاره به اهمیت تحقیق و پژوهش گفت: طبق گفته مقام معظم رهبری که می‌فرمایند «علم برای یک ملّت مهم‌ترین ابزار آبرو و پیشرفت و اقتدار است» بنابراین برای داشتن پیشرفت در زمینه‌های متعدد علمی باید این امر در بسیج موردتوجه بیشتری قرار گیرد.