������������-����-����������-����������

جولان مجدد کرونا در خراسان جنوبی/ بیرجند و فردوس در وضعیت بسیار پرخطر

شیوع مجدد کرونا در خراسان جنوبی باعث شده شهرستانهای فردوس و بیرجنددر وضعیت بسیار پرخطر قرار بگیرند.

نانوپزشکی کلید شکست دادن چرخه جهش بی پایان کرونا

مطالعات نشان می‌دهند که جهان شدیداً به داروهای ضد ویروسی جدید قوی نیاز دارد که با استفاده از آخرین فناوری نانو و برنامه‌های کاربردی کشف داروی هوش مصنوعی، همه ویروس‌های کرونا را در منبع متوقف کنند.

نجفی اعلام کرد:

تزریق بدون چشم داشت ۱۵۰ هزار دز واکسن کرونا در مرکز واکسیناسیون دانشگاه آزاد اصفهان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در مراسم تجلیل از دست اندکاران واکسیناسیون در دانشگاه، از تزریق ۱۵۰ هزار دز واکسن کرونا به متقاضیان دریافت آن در پایگاه واکسیناسیون شرق اصفهان واقع در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) خبر داد.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می‌دهد

برافراشته شدن تابلو روز شمار مرگ کرونا در کشور

نتایج تزریق واکسن کرونا و کاهش تعداد بستری‌ شوندگان و فوتی‌‌‌ها نشانه خوبی برای برافراشته شدن تابلو روز شمار مرگ کرونا در کشور است.

نبرد جهادگران بشرویه ای برای مقابله با کرونا

​جهادگران عرصه مبارزه با کرونا و شاگردان مکتب سردار شهید سلیمانی در شهرستان بشرویه توانسته اند برای مقابله با این ویروس منحوس جهادگونه تلاش کنند.

۵۶۸ هزار دُز واکسن در خراسان جنوبی تزریق شد

از ابتدای شروع واکسن کرونا تا کنون ۵۶۸هزار دز واکسن در خراسان جنوبی تزریق شده است .

نماینده علمی کرونا در خراسان جنوبی

واکسن از تشدید بیماری ها و مرگ و میرها جلوگیری می کند

ضیائی نماینده علمی کرونا در خراسان جنوبی گفت: تزریق واکسن می تواند از بیماری های شدید و مرگ ومیر جلوگیری کند لذا تحقیقات جهانی نیز نشان می دهد که واکسن به افراد در برابر بیماری کمک می کند.

بیانیه انجمن‌های پزشکی و داروسازان امریکا صادر شد؛

استفاده از آیورمکتین برای جلوگیری یا درمان کووید۱۹متوقف شود

انجمن پزشکی آمریکا، انجمن داروسازان آمریکایی و انجمن داروسازان بهداشت و درمان امریکا با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند: تجویز، توزیع و استفاده از آیورمکتین (Ivermectin) برای جلوگیری یا درمان کووید۱۹ در خارج از آزمایشات بالینی باید بلافاصله متوقف شود.

رئیس اداره توسعه فرهنگ سلامت شهرداری اصفهان؛

اطلاعات درمانی کرونا در اصفهان از طریق سامانه شهر هوشمند سلامت

رئیس اداره توسعه فرهنگ سلامت شهرداری اصفهان، گفت: شهروندان اصفهانی از طریق سایت "شهر هوشمند سلامت" می توانند به اطلاعات لازم در خصوص روند درمانی ویروس کرونا و اطلاعات لازم در خصوص واکسیناسیون دست یابند.

مدیر مرکز آموزشی درمانی الزهرا(س) اصفهان:

درمان سرپایی بیماران باعث ماندگاری بیشتر بیماری و شدت بالاتر شده/ با جنگی تمام عیار روبه رو هستیم، مردم با رعایت پروتکل‌ها کمک کنند

مدیر مرکز آموزشی درمانی الزهرا(س) اصفهان، با بیان این که درمان سرپایی بیماران به دلیل نبود ظرفیت باعث گردیده ماندگاری بیماری بیشتر و شدت آن بالاتر برود، گفت: ما با جنگی تمام عیار روبه رو هستیم و افسران ما در این جنگ بیشتر خانم‌ها هستند و مردم باید با رعایت پروتکل‌ها کمک کنند.