������������-����-����

ارتقای رتبه ایران درکارآفرینی استارت آپی

کار آفرینی و استارت آپ به نوعی جزو موضوعات روز در فضای کسب و کار بوده و ایده های جدید و کسب و کارهای کوچک و نوپا نقش بسزایی در ایجاد اشتغال خصوصا در کشور ما دارا می باشند.

مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی خبر داد:

سوق دوشنبه های استارتاپی به استان آپ ها/ به دنبال جذب سرمایه گذار برای محصولات شرکت های دانش بنیان هستیم

مصطفی بغدادی گفت: ۲۳ تیرماه جاری اولین رویداد استانی "استان آپ" در کرمان برگزار می شود و استارتاپ ها و علاقمندان تا ۱۵ تیرماه فرصت دارند در سامانه "غزال" صندوق نوآوری و شکوفایی ثبت نام کنند.

گزارش تصویری/

بازدید رئیس قوه قضاییه از اینوتکس ۲۰۲۱

سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه در روز پایانی نمایشگاه بین المللی اینوتکس ۲۰۲۱ ضمن بازدید از این نمایشگاه با آخرین فناوری های تولید استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان داخلی آشنا شد.

در تفاهم نامه سازمان بسیج علمی و صندوق حمایت از صنایع پیشرفته؛

افزایش حمایت های مادی و معنوی از نخبگان، شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها در دستور کار قرار گرفت/رحیمی: جهش تولید با تزریق فناوری های روز به صنعت و عبور از روش های سنتی

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری کشور در راستای حمایت هرچه بیشتر از صنایع پیشرفته کشور تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

تنها راه اشتغال دانشجویان ایجاد اکوسیستم کارآفرینی در دانشگاه‌ها است

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه خواجه نصیرطوسی گفت: امروز تنها راه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان ایجاد اکوسیستم کارآفرینی در سطح دانشگاه‌های کشور است که می‌تواند معضل نبود کار را برای قشر دانشگاهی برطرف کند.

استارت آپ های خاورمیانه

رقابتی برای قطب آینده استارت آپی خاورمیانه

استارت آپ ها در ایران

بررسی استارت آپ ها در ایران

استارت آپ چیست؟

بررسی اقتصاد دیجیتال و استارت اپ ها

با حمایت معاونت علمی؛

نخستین رویداد استارت‌آپی هوشمندسازی حوزه سوخت برگزار می‌شود

با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نخستین رویداد استارت‌آپی حوزه سوخت با هدف بررسی فرصت‌های سرمایه گذاری در جایگاه‌های سوخت کشور با رویکرد هوشمندسازی برگزار می‌شود.