������������

نماینده ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان‌غربی؛

نماینده ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان‌غربی: جوانان در پیشرفت جامعه سهم بزرگی دارند

حجت الاسلام والمسلمین میثم فیاضی نماینده ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان‌غربی گفت: بزرگترین فخر جامعه جوانان هستند جوانان در پیشرفت جامعه سهم بزرگی دارند و در راستای مباحث اختراعی سهم خوبی بدست آورده‌اند در این راستا پیشرفت هر کشور بر اساس علم آن کشور است اگر نظام حرفی برای گفتن دارد در سایه علم است.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:

نخبگان باید مورد حمایت جدی قرار گیرند/امید وجود نداشته باشد نخبه ما احساس رخوت و سستی می کند

حجت الاسلام والمسلمین محمد علی نکونام نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: جوانان ما اگر امید داشته باشند سرد و مایوس نمی شوند و نخبه ما احساس رخوت و سستی نمی کند.

گزارش علم وفناوری از کمبود فضاهای ورزشی

تحرک و ورزش در پشت دیوارهای خاکستری بی توجهی

کاهش نشاط اجتماعی و بروز معضلات اجتماعی متعدد این روزها نیازمند آسیب شناسی و کالبدشکافی عمیقی است .

روند صعودی کرونا دلتا در جوانان و کودکان

غفلت از کرونا دلتا و سرایت بیماری در بین جوانان و کودکان شتاب گرفته است.

زخم کرونا و کاهش ارزش پول ملی بر پیکره ورزش/ هزار و یک مشکل در پیش‌روی ورزش و جوانان

ناکارآمدی، کرونا با چاشنی کاهش ارزش پول ملی آسیب‌های زیادی برای اعزام ورزشکاران به مسابقات و تهیه لوازم ورزشی استاندارد به وجود آورده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت:

نزدیکترین محل برای قانون تسهیل ازدواج جوانان بودجه ۱۴۰۰ است

عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در نشستی که به همت بسیج دانشجویی استان اصفهان و با موضوع قانون تسهیل ازدواج جوانان برگزار شد، با بیان این که در موضوع جوانان نباید فکر کنیم کار جدی انجام داده ایم گفت: نزدیکترین محل برای قانون تسهیل ازدواج جوانان بودجه ۱۴۰۰ است.

مسئول بسیج اساتید استان اصفهان؛

نقش اساتید دانشگاهها در دوران پساکرونا ویژه و خاص است

محمد باقری با بیان این که بسیج اساتید استان اصفهان با پنج رویکرد مهم وارد عرصه مبارزه با این ویروس شده و در ۵ کمیته تخصصی این مسئله را پیگیری می کند، گفت: نقش اساتید دانشگاهها در دوران پساکرونا ویژه و خاص است.

یادداشت/

روز جوانی یا روز جوان ...؟

در سرزمین جوانی، جوانی كردن و جوان ماندن سخت است و گرنه هر كسی پس از نوجوانی، لاجرم جوانی است برنا، مسئله این است جوانی كردن.

کارشناس جامعه‌شناسی:

جایگزینی حیوان خانگی به جای فرزند نشانه انزوای جوامع در غرب است/ امید به آینده انگیزه زوج‌ها برای فرزندآوری را تقویت می‌کند

کارشناس جامعه‌شناسی با اشاره به اقدام برخی از شخصیت‌های معروف در فضای مجازی برای کاهش فرزندآوری یا جایگزینی حیوان خانگی با فرزند افزود: این افراد با الگوگیری از غرب اقدام به این کار می‌کنند بدون در نظر گرفتن این نکته که این نارسایی‌ها در جوامع غربی به واسطه انزوا عارض آن‌ها شده است.