������������

استاندار چهارمحال و بختیاری:

مزیت مدیریت جهادی به کام مردم چهارمحال و بختیاری خشک نمی شود / از ظرفیت جوانان در استان استفاده خواهیم کرد

استاندارچهارمحال و بختیاری گفت: ظرفیت ها و تهدیدهای استان چهارمحال و بختیاری شناسایی شده است و ما باید بتوانیم این تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم و از ظرفیت جوانان استان برای پیشبرد اهداف استفاده میکنیم.

استاد علوم ارتباطات دانشگاه آزاد هرمزگان در گفت و گو با علم وفناوری:

نگاه استانی به هرمزگان شاه کلید رفع چالش های هرمزگان است/فلاکت اجتماعی حاصل بیکاری و تورم

استاد علوم ارتباطات دانشگاه آزاد هرمزگان گفت: بسیاری از مدیران هرمزگانی و بنگاه‌های اقتصادی مستقر در استان پروازی هستند و با نگاه کشوری به استان نتوانسته اند بسیاری از چالش هارا رفع کنند.

آماری بحرانی از بیکاری در یزد؛

۶۰ درصد آمار بیکاران استان یزد را فارغ التحصیلان دانشگاهی تشکیل می‌دهند

کفاش پور عضو هیات علمی آموزشکده فنی و حرفه‌ای حضرت رقیه (س) یزد گفت: ۶۰ درصد آمار بیکاران استان یزد را فارغ التحصیلان دانشگاهی به خود اختصاص دادند و این آمار از کل کشور، ۲۰ درصد بالاتر بوده است.

یادداشت//

بیکاری و افزایش آسیب‌های اجتماعی

هرمزگان قطب اقتصاد کشور و پایتخت اقتصادی نام گرفته اما هنوز ۵۰هزار نفر تحت پوشش کمیته امداد می باشد و بسیاری از مدارس کپری و فرسوده دراین استان وجود دارد که مانع توسعه یافتگی شده است.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می‌دهد

از بیکاری ۱۸ هزار فارغ‌التحصیل حوزه کشاورزی مازندران تا کمبود کارشناس گیاه پزشکی

رئیس مجمع نمایندگان مازندران در حالی از بیکاری ۱۸ هزار فارغ التحصیل حوزه کشاورزی مازندران گلایه کرد که رئیس نظام مهندسی کشاورزی مازندران ضمن رد این مسئله اعلام کرد در برخی از حوزه‌ ما با کمبود کارشناسا مواجه هستیم.

گرانی تا کجا ... بس نیست ؟؟

نگاهی به کارنامه اقتصادی حسن روحانی

پیشگیری از بیکاری فارغ التحصیلان

پیشگیری از بیکاری فارغ التحصیلان

درمان درد بیکاری با پرورش گیاهان دارویی در بام ایران

چهارمحال و بختیاری ازجمله استان‌هایی است که با آب و هوای خوب می‌تواند در زمینه تولیدات گیاهی همچون گیاهان دارویی موفق عمل کند و اگر این پتانسیل‌ها به خوبی شناسایی و مورد توجه قرار گیرد، می‌توان امیدوار بود استان از بحران و جایگاه نخست بیکاری خارج شود و دیگر جوانان به دنبال یافتن شغل به استان‌های مجاور مهاجرت نکنند.