������������

در گفتگو با یک مشاور عنوان شد:

با همسرتان در یک تیم باشید

یک مشاور جوان گفت: رابطه ای که در آن زن و شوهر احساس کنند هر دو در یک تیم قرار دارند تلاش می کنند به همدیگر کمک کنند. برای چنین افرادی خود رابطه مهم است. دائم از خود می پرسند کدام رفتار باعث می شود که رابطه ما بهتر شود.

نکات لقمه‌ای برای زندگی طلایی؛

سوالات اساسی در پیش از ازدواج (۶)؛ سنجش کیفیت روابط زناشویی

هر هفته با نکات روان شناسی کاربردی در زندگی همراه شما خواهیم بود. این هفته یک سوال مهم در پیش ازدواج را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

نکات لقمه‌ای برای زندگی طلایی؛

سوالات اساسی در پیش از ازدواج(۴)

هر هفته، چهارشنبه ها با نکات روان شناسی کاربردی در زندگی همراه شما خواهیم بود. این هفته یک سوال مهم در پیش ازدواج را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

نکات لقمه‌ای برای زندگی طلایی؛

سوالات اساسی در پیش از ازدواج(۳)

هر هفته، چهارشنبه ها با نکات روان شناسی کاربردی در زندگی همراه شما خواهیم بود. این هفته به دو سوال مهم در پیش ازدواج را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

نکات لقمه‌ای برای زندگی طلایی؛

سوالات اساسی در پیش از ازدواج(۱)

هر هفته، چهارشنبه ها با نکات روان شناسی کاربردی در زندگی همراه شما خواهیم بود. این هفته به دو سوال مهم در پیش ازدواج را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

در گفت و گفت و گو با کارشناس ارشد روانشناسی عنوان شد

توافقات مهم در دوران آشنایی قبل از ازدواج/ دختر و پسر نظر واقعی خود را بیان کنند

یک کارشناس ارشد روانشناسی درباره توافقات مهم در دوران آشنایی قبل از ازدواج توضیحاتی را ارئه داد و گفت: دختر و پسر نظر واقعی خود را بیان کنند.

طلاق در ازدواج های دانشجویی در کهگیلویه و بویراحمد صفر است

رئیس ستاد ازدواج دانشجویی دانشگاه ‌های کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان طلاق در ازدواج های دانشجویی در استان صفر بوده حال آنکه میانگین کشوری آن ۵.۸ درصد است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت:

نزدیکترین محل برای قانون تسهیل ازدواج جوانان بودجه ۱۴۰۰ است

عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در نشستی که به همت بسیج دانشجویی استان اصفهان و با موضوع قانون تسهیل ازدواج جوانان برگزار شد، با بیان این که در موضوع جوانان نباید فکر کنیم کار جدی انجام داده ایم گفت: نزدیکترین محل برای قانون تسهیل ازدواج جوانان بودجه ۱۴۰۰ است.

عضو شورای زنان و خانواده بسیج اساتید استان اصفهان؛

مهمترین عامل پیش بینی کننده رضایت زناشویی ویژگی توافق پذیری در برابر خودشیفتگی است

مریم فاتحی زاده عضو شورای زنان و خانواده بسیج اساتید استان اصفهان در نشست تخصصی با موضوع «استحکام خانواده» گفت: مهمترین عامل پیش بینی کننده رضایت زناشویی ویژگی توافق پذیری در برابر خودشیفتگی است.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی بندر ماهشهر:

تشکیل خانواده تبدیل به یکی از بزرگ‌ ترین دغدغه های جوانان ما تبدیل شد

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی بندرماهشهر نوشت: فریضه تشکیل خانواده تبدیل به یکی از بزرگ‌ ترین چالش ‌های جامعه ایرانی و دغدغه جوانان ما گردیده است.