������������

مدیر موسسه زرین ریز سامانه های الکترونیکی:

صادرات یک شرکت دانش بنیان در قزوین به کشورهای فرانسه و پاکستان

مدیر یکی از شرکت‌های دانش بنیان در استان قزوین از صادرات محصولات الکترونیکی خود به کشورهای فرانسه و پاکستان خبر داد.

زعفران و نقش آن در توسعه اقتصادی و تجارت

از میان محصولات صادراتی برخوردار از مزیت نسبی زعفران به دلیل موقعیت ویژه آن از لحاظ اشتغال زایی در بخش کشاورزی و ایجاد درآمد ارزی قابل توجه برای کشور یک محصول مهم در اقتصاد تلقی میشود. اهمیت زعفران به عنوان یک محصول صادراتی باارزش در اقتصاد کشور و همچنین اقتصاد جهانی، روز به روز آشکارتر میگردد.

افزایش تعاملات دلیلی بر استفاده هر چه‌بهتر از ظرفیت‌های بین‌المللی/مشکلات و موانع تجار و سرمایه‌گذاران بین‌المللی احصا شود

استاندار آذربایجان غربی بر جلوگیری از خام فروشی و فرآوری محصولات استانی تاکید کرد و گفت: خام فروشی می‌تواند ضربه‌ای مهلک به پیکره اقتصاد وارد کند ولی با فرآوری محصولات می‌توان سبب افزایش اشتغال و سرمایه‌گذاری هدفمند برای آینده شد.

انتخاب انبار نفت اردبیل به عنوان هاب صادراتی فرآورده های نفتی/ صادرات نفت سفید به میزان ۳ هزار تن به سه کشور

پروژه صادراتی فرآورده‌های نفتی با هدف توسعه خدمات و کمک به اقتصاد کشور و استان برای اولین بار در انبار نفت یاد شده در منطقه اردبیل راه اندازی شد.

خرمای پیارم محصول استراتژیک هرمزگان

هرمزگان به عنوان یکی از قطب های مهم تولید خرما در ایران محسوب می شود که خرمای پیارم آن از شهرت جهانی برخوردار است.

رئیس کمیسیون معدن اتاق بازرگانی استان یزد:

قوانین خلق الساعه صادرکنندگان را سردرگم کرده است

حیدرزاده گفت: یکی از معضلات پیش روی صادرکنندگان این است که وقتی در انبوه قوانین صادراتی کشور کنکاش می شود آنقدر موارد متناقض زیاد است که باور کردنی نیست.

رئیس اتاق بازرگانی فارس عنوان کرد:

وضعیت وخیم صادرات

رئیس اتاق بازرگانی فارس با اشاره به عضویت هزار نفر دارای کارت بازرگانی در اتاق بازرگانی فارس عنوان کرد: ۳۰۰ کارت بازرگانی به حالت تعلیق درآمده و این روش نه علمی و نه منطقی است.

۶برابر شدن صادرات ماهيان زينتي از استان مركزي

مدير كل دامپزشكي استان مركزي گفت:امسال ۱۴۴هزار و ۲۸۰قطعه ماهي زينتي از استان مركزي به خارج از كشور صادر شده كه نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزايش ۶برابري داشته است.