����������-������������-��-��������������

حضور شرکت دانش بنیان اندیشه سلامت سبلان در نمایشگاه ایران فارما

شرکت دانش بنیان اندیشه سلامت سبلان در نمایشگاه ایران فارما با هدف معرفی محصولات خود به شرکت های داخلی و خارجی حضور دارد.

اختصاص ۵۰۰ میلیارد ریال به کهگیلویه و بویراحمد برای اجرای طرحهای فناورانه

۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی کشور با سودهای چهار و ۱۱ درصد برای اجرا و توسعه طرحهای فناورانه به کهگیلویه و بویراحمد اختصاص داده شد.

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل خبر داد:

مجوز نهایی تاسیس صندوق پژوهش و فناوری استان اردبیل صادر شد

رئیس پارک علم و فناوری اردبیل از صدور مجوز نهایی تاسیس صندوق پژوهش و فناوری استان اردبیل از سوی کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری صندوق نوآوری و شکوفایی خبر داد.

در رویدادهای صندوق نوآوری صورت گرفت؛

معرفی ۱۹۱ نیاز فناورانه صنایع مختلف به دانش بنیان ها

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: طی رویدادهای مختلفی که در صندوق برگزار شده تاکنون ۱۹۱ نیاز فناورانه به شرکتهای دانش بنیان معرفی شدند.

حمایت از شرکت های دانش بنیان در شرایط کرونا ویروس

اعطای تسهیلات مالی برای توانمند سازی شرکت های دانش بنیان در شرایط کرونا به شرط حفظ اشتغال و نداشتن تعدیل نیرو

در راستای حمایت از شرکتهای توانمند؛

فراخوان صندوق نوآوری و شکوفایی در زمینه طرح های مقابله با ویروس کرونا

صندوق نوآوری و شکوفایی ، در نظر دارد با هدف کمک به مقابله با بیماری کرونا از طرح های مرتبط اعم از ساخت کیت‌های تشخیص، مواد ضد عفونی‌کننده، دستگاه‌های ضد عفونی‌کننده، ماسک، داروهای مؤثر در کنترل عوارض بیماری، سامانه‌های نرم افزاری مرتبط با پایش، اطلاع‌رسانی و کنترل بیماری، مدل‌سازی و شبیه‌سازی‌های نرم‌افزاری و نظایر آن حمایت کند.

رییس هیات مدیره صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی :

صندوق های حمایت از توسعه منابع طبیعی پیشگام درکمک به خصوصی سازی شرکت های تعاونی

رییس هیات مدیره صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی هرمزگان گفت: صندوق های حمایت از توسعه منابع طبیعی را از پیشگامان کمک به خصوصی سازی شرکت های تعاونی عضواین صندوق ها دانست.

مدل‌های توسعه همکاری ایران با کشورهای خارجی در زمینه نوآوری

معاون سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی ضمن تشریح مدل‌های توسعه همکاری ایران با کشورهای خارجی در زمینه نوآوری گفت: ما از مدل‌های دیگری هم که پیشنهاد داده شود استقبال می‌کنیم.

مدیر کل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات فارس:

تسهیلات جعاله سرمایه در گردش به شرکتهای دانش بنیان

سهرابی گفت: شرکت های دانش بنیانی که قرارداد جاری برای فروش محصولات خود رادارند ولی در تامین مالی این قراردادها دچار مشکل هستند می توانند از تسهیلات جعاله سرمایه در گردش تا سقف ۵۰ میلیارد ریال از محل صندوق نوآوری و شکوفایی استفاده نمایند.