����������-������������--����������-��-����������-����������

واکنش وزارت بهداشت به عملکرد غیرقابل قبول مراکز تحقیقاتی:

منحل خواهید شد...

بعد از اینکه معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت از ساماندهی مراکز تحقیقاتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در آینده ای نزدیک خبر داد، سرپرست مرکز توسعه، هماهنگی و ارزیابی تحقیقات وزارت بهداشت نیز از آغاز این طرح و ساماندهی ۹۰۰ مرکز تحقیقاتی خبر داد و گفت: مراکز تحقیقاتی که امتیاز عملکردشان در سه سال گذشته روند منفی داشته، باید حذف شوند.

واکسیناسیون کرونا

تزریق واکسن کرونا؛ هر سال یکبار

وزارت بهداشت از مردم درخواست کرده هر سال حداقل یکبار واکسن کرونا را تزریق نمایند.

توضیحات وزارت بهداشت درباره ادعای کمبود پزشک در ایران در مقایسه با سایر کشورها

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای درخصوص اظهارات مطروحه درباره کمبود پزشک در ایران در مقایسه با سایر کشورها، اعلام کرد: طبق اعلام WHO، اگر به ازای هر ۱۰ هزار نفر، ۱۰ پزشک در کشور وجود داشته باشد، شرایط مطلوب است که ما قطعا بالای ۱۰ پزشک به ازای ۱۰ هزار نفر در کشور داریم.

فناور و سازنده واکسن کووایران برکت خبر داد:

انتشار مقاله پیش بالینی واکسن کووایران برکت در یکی از معتبرترین مجلات دنیا

فناور و سازنده واکسن کووایران برکت، گفت: مقاله پیش بالینی و دانش فنی واکسن کووایران برکت خوشبختانه در یکی از معتبرترین مجلات دنیا با ضریب تاثیر(Impact Factor) ۷ با بالاترین شاخص یعنی Q۱ پذیرفته و چاپ شد و از امروز در دسترس همگان قرار گرفت.

مدیر کل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت به مناسبت هفته بیمه سلامت مطرح کرد؛

معافیت مبتلایان به سرطان از پرداخت فرانشیز تعرفه دولتی در دریافت خدمات تخصصی

مدیر کل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت گفت: مبتلایان به سرطان از پرداخت فرانشیز تعرفه دولتی در دریافت خدمات تخصصی معاف هستند.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد:

تزریق یک میلیون و ۱۳۷ هزار دُز واکسن در شبانه روز گذشته

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از تزریق یک میلیون و ۱۳۷ هزار دُز واکسن در شبانه روز گذشته خبر داد.

معاونت آموزشی وزارت بهداشت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

آغاز فرآیند انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی داخل کشور

معاونت آموزشی وزارت بهداشت در اطلاعیه ای اعلام کرد: سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی داخل کشور جهت نیمسال دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰ فعال شد.

هشدار وزارت بهداشت:

مراقب بدافزار جعلی سامانه سلامت باشید

بدافزاری به نام جعلی«سامانه سلامت وزارت بهداشت» در حال انتشار در فضای مجازی است که اطلاعات هویتی اشخاص را به بهانه‌ی «ثبت‌نام واکسیناسیون کرونا» دریافت و به مهاجم ارسال می‌کند.

خبرگزاری علم و فناوری بررسی می کند؛

وزارت بهداشت، از گذشته تا امروز

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از وزارتخانه‌های جمهوری اسلامی ایران است. این وزارتخانه علاوه بر مدیریت و نظارت بر مراکز بهداشتی و درمانی کشور، مدیریت دانشگاه‌های علوم پزشکی را عهده‌دار است.