����������-������������

کاهش ضایعات کشاورزی با ایجاد صنایع تبدیلی

استاندار فارس اصلاح الگوی کشت و الگوی مصرف را از وظایف جهاد کشاورزی دانست و گفت: با حمایت از ایجاد صنایع تبدیلی و ایجاد زنجیره از تولید به مصرف، می‌توان از ضایعات باغی و کشاورزی جلوگیری کرد.

برگزاری نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی در کرمان

همزمان با هفته بسیج، نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی به همت سازمان بسیج سازندگی استان کرمان در محل حسینیه ثارالله شهر کرمان با هدف حمایت از مشاغل خرد و خانگی برگزار شد.

راه اندازی صنایع تبدیلی؛ تامین کننده امنیت غذایی درکشور

راه اندازی صنایع تبدیلی باعث افزایش تولیدات، بهره‌ وری، ایجاد فرصت‌ های شغلی، تامین نیازهای اساسی و تامین‌کننده امنیت غذایی در کشور است.

بازیافت ضایعات و پسماندهای MDF یکی از مهمترین مشکلات صنایع تبدیلی

بازیافت ضایعات و پسماندهای MDF یکی از مهمترین مشکلات مربوط به کارخانجات مبلمان و دیگر صنایع تبدیلی است که امروزه حتی نحوه مدیریت آن، در دریافت گواهی تضمین کیفیت و استاندارد ایزو تاثیرگذار است.

سرنوشت سیاه ورق سفید کارخانه کاغذ سنگی محلات

کارخانه تولید کاغذ از ضایعات سنگ در شهرستان محلات که دوسال پیش برای فعالیت اقدام کرد حالا پس از گذشت دو سال همچنان در چاله مشکلات گیر کرده و در حسرت تولید است.

رییس سازمان جهادکشاورزی استان هرمزگان مطرح کرد

۱۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در بخش کشاورزی

رییس سازمان جهادکشاورزی استان هرمزگان از ۱۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در بخش کشاورزی این استان خبر داد.

صنایع تبدیلی

صنایع تبدیلی چیست و چرا باید آن را توسعه داد؟

صنایع تبدیلی

صنایع تبدیلی چیست و چرا باید آن را توسعه داد؟

با تولید چیپس میوه کارآفرین شوید

تهیه و تولید چیپس میوه علاوه بر اینکه باعث جلوگیری از دورریز محصولات کشاورزی می شود ایجاد درآمد پایدار و رونق اقتصادی را نیز به دنبال دارد

الگوی کشت جدید با نام میوه فیسالیس در اردبیل

شرکت رهپویان افق آینده موفق به ارائه طرح الگوی کشت جدید با نام تولید میوه فیسالیس با توجه به شرایط کم آبی منطقه در استان اردبیل شد.