����������-����������-����������

سرپرست معاونت بهداشتی درمانی مازندران دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

ابتلا اومیکرون در مازندران گزارش نشد/ افراد ۴۰ سال به بالا برای تزریق دوزسوم واکسن اقدام کنند

سرپرست معاونت بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، گفت: افراد ۴۰ سال به بالا که سه ماه گذشته دوز دوم واکسن برکت، سینوفارو بهارات دریافت کردند،نسبت به تزریق دوز سوم اقدام کنند.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد:

تزریق یک میلیون و ۱۳۷ هزار دُز واکسن در شبانه روز گذشته

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از تزریق یک میلیون و ۱۳۷ هزار دُز واکسن در شبانه روز گذشته خبر داد.

اثر بخشی "واکسن فایزر" پس از ۶ ماه کاملاً از بین می‌رود

مطالعات جدید دانشمندان نشان می‌دهد که آنتی‌بادی‌های واکسن "فایزر ـ بیونتک" بعد از ۶ تا ۷ ماه از زمان تزریق دوز دوم به‌طور کلی از بین می‌روند و کارایی آنها تا ۱۰برابر کاهش پیدا می‌کند!

کدام واکسن ها در مقابل کرونا تاثیر گذارند؟

با توجه به جهش‌های جدید ویروس کرونا و کاهش اثربخشی برخی واکسن‌ها روی سویه‌های اخیر، دانشمندان درحال بررسی‌های بیش‌تری روی اثربخشی واکسن‌ها بر جهش دلتا داشته باشند. نکته قابل تأمل این است که هنوز نمی‌توان با قطعیت میزان اثربخشی واکسن‌ها در برابر گونه دلتا را اعلام کرد.

وقتی آنتی بادی قوی تر از "واکسن فـایـزر" عمل می کند

داده‌های اولیه یک تحقیق نشان می‌دهد احتمال بسیار کمتری دارد افرادی که از عفونت طبیعی کووید-۱۹ به بهبود رسیده‌اند، نسبت به افرادی که به طور کامل با واکسن فایزر واکسینه شده‌اند؛ مجددا دچار عفونت دوباره با سویه‌ دلتای کرونا شوند.

خبرنگاران مازنی واکسن کرونا تزریق می‌کنند

معاونت مطبوعاتی وزارت بهداشت از برنامه‌ریزی برای تزریق واکسن کرونا خبرنگاران خبر داد که بر اساس اطلاعات منتشر شده خبرنگاران مازندرانی هم واکسن کرونا تزریق می‌کنند.

سرپرست معاون بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

تزریق بیش از ۵۰۰ هزار واکسن کرونا در مازندران/ ۴۵ هزار دوز دوم واکسن آسترزانکا در مازندران تزریق شد

سرپرست معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، گفت: تاکنون بیش از ۵۰۰ هزار واکسن کرونا در مازندران تزریق شد و به طور متوسط روزانه ۲۵ هزار واکسن کرونا در استان تزریق می‌شود.

سبقتگرفتن واکسن مدرنا در اثر گزاری

سبقتگرفتن واکسن مدرنا در اثر گزاری

آمار ابتلا به کرونا

آمار ابتلا به کرونا

تولیدات واکسن کرونا

تولیدات واکسن کرونا