����������-����������-��������

موانع فعالیت مراکز صنعتی از زبان مدیرعامل سیمان لامرد

غلامزاده مدیرعامل سیمان لامرد گفت: قطعی گاز در زمستان، کمبود برق در تابستان و یا در دسترس نبودن قطعه و.... را از جمله مواردی است که این مجموعه صنعتی به سختی با آن دست و پنجه نرم می کند.

رئیس اداره آموزش و پرورش لامرد در گفت وگو با علم و فناوری خواستار شد:

ارتقاء هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای در لامرد و مهر

رئیس اداره آموزش و پرورش لامرد گفت: باتوجه به صنعتی شدن لامرد، هنرستان های فنی و حرفه ای در شهرستان های لامرد و مهر ارتقاء خواهند یافت.

در گفت وگو با علم و فناوری مطرح شد؛

سالک در کمین مردم لامرد/ روند صعودی کرونا

سرپرست معاونت بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان لامرد در گفت وگو با علم و فناوری به تشریح مهم ترین موضوعات و اتفاقات حوزه سلامت و پزشکی شهرستان لامرد پرداخت.

گفت وگو با نویسنده جوان اشکنانی؛

با علم و دانش دست به نگارش بزنیم

نویسنده جوان اشکنانی گفت: نویسندگی یعنی انتقال تجربیات و این تجربیات باید با آگاهی بسیار زیادی در مورد موضوع تالیف شده باشد؛ چرا که اطلاعات اشتباه باعث می شود مشکلات جبران ناپذیری بر خواننده وارد شود.

به مناسبت روز خبرنگار؛

چند سطری با قلم به دستان علم و فناوری استان فارس

تعدادی از خبرنگاران افتخاری خبرگزاری علم و فناوری در استان فارس چند سطری را به مناسبت هفده مردادماه به رشته تحریر درآورده تا گوشه ای باشد از آنچه که در دل ها و اذهانشان می گذرد.

در گفت وگو با علم و فناوری مطرح شد:

تهیه خودروی آبسوز توسط جوان خلاق مهری

روش جدید تولید سوخت خودرو "خودرو آبسوز" توسط مخترع مُهری، آقای عباس پور ابداع شد.

در گفت وگو با علم و فناوری مطرح شد:

مجوز راه اندازی مرکز نوآوری و کارآفرینی مرکز آموزش عالی لامرد صادر شد

مسوول ارتباط با صنعت و مركز نوآوری و كارآفريني مركز آموزش عالی لامرد از گرفتن مجوز راه اندازی مرکز نوآوری و کارآفرینی برای این دانشگاه خبر داد

معاون وزیر نفت در سفر به لامرد:

حمایت از سرمایه گذاری، احداث و راه اندازی پتروشیمی‌ها در منطقه ویژه لامرد

معاون وزیر نفت گفت: اتمام طرح انتقال آب و نیروگاه باعث رشد و ترقی منطقه است و از سرمایه گذاری، احداث و راه اندازی پتروشیمی ها در منطقه ویژه لامرد حمایت می کنیم.

در گفت وگو با علم و فناوری مطرح شد؛

مرکز فنی و حرفه ای دومنظوره خواهران لامرد نیازمند تامین اعتبار

رئیس فنی وحرفه ای شهرستان لامرد گفت: مرکز فنی و حرفه ای دو منظوره خواهران لامرد با متراژ ۷۰۰ متر مربع که بابیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت است هپچنان نیازمند تامین اعتبار است.

در گفتگو با علم و فناوری مطرح شد:

کارکردهای شبکه های اجتماعی در جنگ رسانه ای/ راهکارهای مقابله با جنگ رسانه ای دشمن

در گفتگویی تفصیلی با سید محمدصادق حقایقی، دانشجوی ترم آخر دکترا در رشته فقه و مبانی حقوقی اسلامی و فعال رسانه به ابعاد مختلف رسانه از رسانه از بدو تولد انسان تا به امروز پرداختیم که بخش سوم این گفتگو را امروز می خوانید.