����������-����������

نمایشگاه محصولات فناورانه و دانش بنیان در استان بوشهر

نمایشگاه محصولات فناورانه و دانش بنیان سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر در حسینه عاشقان ثارالله برگزارشد.

پژوهشگر جوان بوشهری:

تولیدمحصول فناورانه حوزه سلول‌های بنیادی در بوشهر/اگزوزوم‌ها به عنوان جایگزینی برای سلول‌های بنیادی

پژوهشگر جوان بوشهری به همراه تیم تحقیقاتی خود در سال جاری از یک محصول فناورانه حوزه سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی رونمایی کرد که با استفاده از موجودات دریایی در حوزه درمانی به ویژه سرطان کاربرد دارد.

اقتصاد «دریا محور» یکی از بهترین راهکارها برای توسعه کشور است

مسئول سازمان جهاد علمی و پژوهشی و فناوری سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر گفت: در حال حاضر در تمام جهان شاهد رشد روزافزون استفاده حداکثری از ظرفیت‌های اقتصادی در بخش‌های مختلف از جمله حوزه‌ دریایی هستیم، از همین رو توجه به اقتصاد «دریا محور» یکی از بهترین راهکارها برای توسعه کشور است.

کارهای علمی و جهادی در پایگاه/نمایشگاه اسوه در بوشهر برگزار شد

مسئول معاونت بسیج و محلات سپاه امام صادق(ع) گفت: با توجه منویات مقام معظم رهبری در حوزه علم و فناوری فعالیت های متنوع و گسترده ای توسط بسیجیان انجام شده است و گام ها و فعالیت های مختلفی که در راستای پیشرفت و محرومیت زدایی در قالب کارهای علمی و جهادی در سطح پایگاه ها انجام شده است.

طرحی که موجب اشتغالزایی می شود باید حمایت شود

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: در آینده باید از طرح های حمایت شود که باعث کاهش مشکلات جامعه شده و این کار هوشمندانه ای است که باعث اشتغال زایی می شود.

سیزدهمین جشنواده جهادگران استان بوشهر

سیزدهمین جشنواده جهادگران علم و فناوری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، صبح امروز در حسینیه عاشقان ثارالله با حضور مسئولین و مخترعین برگزار شد.

تقدیر از فرمانده پایگاه‌های بسیج علمی خواهران شهر کاکی

مسئول علمی و پژوهشی فناوری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در نشست با فرماندهان پایگاه‌های علمی بسیج خواهران حوزه خدیجه کبری(س) شهر کاکی گفت: یکی از مهم‌ترین تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در طول زندگی و بالاخص در دهه‌های اخیر اهمیت به علم، تولید علم و علم‌آموزی است.

استقبال خوب دانشجویان از دومین جشنواره ایده تا پدیده

به همت بسیج علمی پژوهشی و فناوری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، دومین جشنواره ایده تا پدیده در حال برگزاری است.

اولین جلسه کارگروه عمران خانه نخبگان شهید نادر مهدوی برگزار شد

اولین جلسه کارگروه عمران خانه نخبگان شهید نادر مهدوی بسیج علمی سپاه امام صادق(ع) با حضور مسئول سازمان علمی و اعضای کارگروه برگزار شد.

مسئول کارگروه عمران خانه نخبگان معرفی شد

امیر گوهری طی حکمی از طرف سازمان بسیج علمی و فناوری سپاه امام صادق(ع) به عنوان مسئول کارگروه عمران خانه نخبگان شهید نادر مهدوی منصوب شد.