����������-����������

کارهای علمی و جهادی در پایگاه/نمایشگاه اسوه در بوشهر برگزار شد

مسئول معاونت بسیج و محلات سپاه امام صادق(ع) گفت: با توجه منویات مقام معظم رهبری در حوزه علم و فناوری فعالیت های متنوع و گسترده ای توسط بسیجیان انجام شده است و گام ها و فعالیت های مختلفی که در راستای پیشرفت و محرومیت زدایی در قالب کارهای علمی و جهادی در سطح پایگاه ها انجام شده است.

طرحی که موجب اشتغالزایی می شود باید حمایت شود

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: در آینده باید از طرح های حمایت شود که باعث کاهش مشکلات جامعه شده و این کار هوشمندانه ای است که باعث اشتغال زایی می شود.

سیزدهمین جشنواده جهادگران استان بوشهر

سیزدهمین جشنواده جهادگران علم و فناوری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، صبح امروز در حسینیه عاشقان ثارالله با حضور مسئولین و مخترعین برگزار شد.

تقدیر از فرمانده پایگاه‌های بسیج علمی خواهران شهر کاکی

مسئول علمی و پژوهشی فناوری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در نشست با فرماندهان پایگاه‌های علمی بسیج خواهران حوزه خدیجه کبری(س) شهر کاکی گفت: یکی از مهم‌ترین تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در طول زندگی و بالاخص در دهه‌های اخیر اهمیت به علم، تولید علم و علم‌آموزی است.

استقبال خوب دانشجویان از دومین جشنواره ایده تا پدیده

به همت بسیج علمی پژوهشی و فناوری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، دومین جشنواره ایده تا پدیده در حال برگزاری است.

اولین جلسه کارگروه عمران خانه نخبگان شهید نادر مهدوی برگزار شد

اولین جلسه کارگروه عمران خانه نخبگان شهید نادر مهدوی بسیج علمی سپاه امام صادق(ع) با حضور مسئول سازمان علمی و اعضای کارگروه برگزار شد.

مسئول کارگروه عمران خانه نخبگان معرفی شد

امیر گوهری طی حکمی از طرف سازمان بسیج علمی و فناوری سپاه امام صادق(ع) به عنوان مسئول کارگروه عمران خانه نخبگان شهید نادر مهدوی منصوب شد.

امورات مرزبانی باید به صورت علمی پیگیری شود

سازمان بسیج علمی و فناوری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در راستای هم افزایی علمی نیروهای نظامی و انتظامی، جلسه ای با حضور مسئولین نظامی و انتظامی در دفتر فرماندهی ستاد مرزبانی برگزار کرد.

مسئول کارگروه صنعت خانه نخبگان استان بوشهر معرفی شد

محسن مشتاقی با توجه فعالیت های ویژه خود در زمینه صنعت از طرف مسئول سازمان بسیج علمی استان به عنوان مسئول کارگروه صنعت خانه نخبگان شهید نادر مهدوی منصوب شد.

همایش علوم انسانی در بوشهر برگزار می شود

سازمان علمی و پژوهشی و فناوری سپاه امام صادق ع استان بوشهر در تلاش است با همکاری مراکز علمی استان همایشی با عنوان همایش علوم انسانی در چهار محور اقتصاد اسلامی، مدیریت اسلامی، روانشناسی اسلامی و حقوق اسلامی برگزار نماید.