����������-����������

سالروز شهادت تبلور غیرت آذربایجان

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه عاشورا ،نادر ارسلانی مسئول این زمان سازمان در پیامی بمناسبت سالروز شهادت آقا مهدی باکری فرمانده لشگر ۳۱ عاشورا این شهید بزگوار را نماد غیرت و الگوی جهاد و شهادت توصیف کرده و متنی با این مضنون منتشر کرد :

شهادت هنر مردان بزرگ است

امروز صبح دو افسر فداکار نیروی هوایی ارتش تبریز سرهنگ دوم صادق فلاحی از استاد خلبانان پایگاه هوایی شهید فکوری تبریز و سروان علیرضا حنیفه زاد یکی از خلبانان جوان این پایگاه در سانحه سقوط جنگنده به شهادت رسیدند.

یک بسیجی دفاع مقدس در گفت وگو با علم وفناوری :

جامعه باورمند می تواند نجات بخش فرهنگ و تمدن نسلها باشد

یک بسیجی سالهای دفاع مقدس در هرمزگان گفت: تعداد شهیدان در دفاع مقدس نشان می دهد که جامعه باورمند می تواند نجات بخش اندیشه ها باشد.

ردپای عشق خدا از کالیفرنیا تا دهلاویه

سالها جسته و گریخته خاطراتی از فردی به نام شهید چمران می شنیدم بی آنکه او را دقیق بشناسم. روزی متوجه شدم خاندان پدری او اصالتا اهل روستای چمران از توابع ساوه استان مرکزی است. حالا که فهمیده ام او هم استانی من بوده کنجکاو شدم تا درباره او بیشتر بدانم و قلمی بزنم.

مسئول کارگروه شهدا خانه نخبگان شهید نادر مهدوی؛

برای ترویج فرهنگ شهدا باید خون دلها خورد/دانشگاه بستری مناسب برای زنده نگه داشتن یاد شهداست

مسئول کارگروه شهدا خانه نخبگان شهید نادر مهدوی به منظور هرچه بهتر برگزار شدن برنامه‌های کنگره شهدای ۲۰۰۰ شهید و سرداران استان بوشهر، نشستی با تعدادی از اساتید دانشگاه‌های استان در موسسه فرهنگی قرآن و عترت طاها برگزار نمود.

گزارش علم و فناوری از سالروز شهادت شهید طهرانی مقدم:

هفت دقیقه تا تل آویو/ پدر موشكي ايران را بهتر بشناسيم + عکس

پدر موشکی ایران از جمله شهدایی است که نام او در تاریخ ماندگار شد. شهیدی که امنیت کشورمان مدیون فداکاری های اوست.

اهدای خبرگزاری علم و فناوری به روح شهدای رژه

خبرگزاری علم و فناوری برای ادای احترام به از خودگذشتگی و فداکاری سربازان غیور میهنمان ایران در حادثه تروریستی هفته گذشته اقدام به ساخت کانسپتی مفهومی در قالب یک کلیپ کرده است، با احترام...

نتیجه غفلت امروز، مزار شهدایی با سنگ سیاه فرداست

فاز دوم پروژه یکسان سازی و تخریب گلزار شهدا وادی رحمت تبریز شروع شده است و تا چندی دیگر شاهد گلزار شهدایی با سنگ های سیاه و یکسان خواهیم بود.