����������-����������

رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان اصفهان گفت:

دانشجو، مخاطب نکات طلایی رهبری و ماموریتهاست/مسئله محور و تخصصی حلقه‌های میانی را عملیاتی می‌کنیم

رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان اصفهان در نشست تخصصی «جنبش دانشجویی جوانان و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» با بیان این که دانشجو مخاطب نکات طلایی رهبری و ماموریت‌هاست، گفت: مسئله محور و تخصصی حلقه‌های میانی دانشجویی را عملیاتی می‌کنیم.

رئیس خانه نخبگان علمی بسیج تهران بزرگ:

تعامل و همانگی خانه نخبگان با مراکز رشد گامی مهم در حل مشکلات و مسئله محور است

رئیس خانه نخبگان علمی بسیج تهران بزرگ اذعان داشت: تعامل و همانگی خانه نخبگان، مراکز رشد و کارگروه های های علمی بسیج نخبگان گام مهمی در جهت شناسایی و حل مشکلات و مسئله محوری است.

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی:

به دنبال مرجعیت علمی دنیا هستیم

دکتر رحیمی با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم انتظار عدول از جهش علمی به جریان علمی را دارد گفت: به دنبال آن هستیم تا در چهل سال دوم انقلاب مرجعیت علمی در دنیا پیدا کنیم که در این مسیر مسئله محوری و استفاده از ظرفیت نشریات و رسانه های داخلی بسیار حائز اهمیت است

معاون پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان اصفهان گفت؛

جدیت در مسئله محوری و نقش آفرینی تخصصی منجر به کسب رتبه اول کشوری شد

معاون پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان اصفهان با بیان این که با جدیت موضوع مسئله محوری و نقش آفرینی تخصصی را پیگیری کردایم از کسب رتبه اول کشوری این معاونت در سه ماه سوم و سه ماهه چهارم سال ۱۳۹۸ در میان معاونت پژوهش و فناوری نواحی کشور خبرداد.

مدیر علمی و پژوهشی ناحیه علمی بسیج دانشجویی کرمانشاه:

نقش آفرینی دانشجویان بسیجی براساس مسئله محوری است/ راه اندازی سایت کندو در کرمانشاه

مدیر علمی و پژوهشی ناحیه علمی بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر مسئله محوری گفت: نقش آفرینی دانشجویان بسیجی براساس این مقوله است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری:

پاسخ ۷ مسئول زنجانی به مطالبات دانشجویان در خصوص مشکلات سد ایالو

دانشجویان به همت قرارگاه احمدی روشن در کنار مردم حاضر شدند و با دعوت از مسئولان و همچنین در راستای مسئله محوری به راه حلی درباره زمین های اطراف سد رسیدند