����������-��������

ایلان ماسک از میمونی که بازی ویدئوی انجام می‌دهد رونمایی کرد

دانشمندان شرکت نورالینک متعلق به ایلان ماسک، تصاویری را منتشر کرد که نشان می داد یک میمون در حال انجام بازی ویدئوی است، این حیوان پس از کاشت تراشه‌ای در جمجمۀ او به نام «پیجر» توانست این کار را انجام دهد.

ایلان ماسک

ایلان ماسک

علم و فناوری گزارش می دهد؛

با اینترنت ماهواره ای "استارلینک" آشنا شوید / آیا مردم ایران می توانند از فناوری جدید کمپانی "ایلان ماسک" استفاده نمایند ؟

با قرارگرفتن و عبور ماهواره‌های استارلینک از فراز ایران، رسماً کشور ما تحت پوشش اینترنت پر سرعت ماهواره‌ای استارلینک قرار گرفته است. شرکت spacex از چند روز پیش اعلام کرده بود که عراق و مرزهای غربی ایران تحت پوشش اینترنت این شرکت قرار گرفته و امکان خرید اشتراک برای این منطقه فعال شده است.

تماشا کنید: میمون ایلان ماسک با مغزش بازی کامپیوتری انجام می‌دهد

پروژه رشته های مغزی جدیدترین پروژه ایلان ماسک است که در حال توسعه است. به کمک این پروژه یک میمون قادر به انجام بازی های ویدیویی شده است.

اختراع جدید دانشمندان در خدمت بیماران حرکتی:

میمونی که با قدرت ذهن خود پینگ پنگ بازی می کند!

نئورالینک، استارت آپ ایلان ماسک، آخرین نسخه رابط کاربری مغز و ماشین خود را به نمایش گذاشته که یک میمون به کمک آن با ذهن خود و به صورت بی سیم پینگ پنگ بازی می کند. این نمایش، هم گامی دیگر برای شرکت بلندپرواز نئورالینک است و هم نگاهی جذاب به وضعیت فعلی این فناوری دارد که در کنار سایر موارد، می تواند به بیماران فلج راهی برای کنترل مجدد اندامشان ارائه دهد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری:

تسلا با ارزش‌ترین خودروساز جهان

شرکت خودروسازی تسلا (Tesla) که اکنون توسط یکی از بنیان‌گذارانش، یعنی ایلان ماسک، مدیریت و رهبری می‌شود، توانست با کنار زدن برند محبوب و قدرتمند تویوتا (Toyota)، به ارزشمندترین برند خودروسازی دنیا تبدیل شود. این برند آمریکایی که مرکزش در کالیفرنیا واقع شده است، اکنون رسما ۱۸۳ میلیارد دلار آمریکا ارزش دارد

ایلان ماسک: مطمئنم که انسان در ۲۰۲۶ روی مریخ فرود می‌آید

ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت «اسپیس اکس» و یکی از علاقمندان به اکتشافات فضایی، پیش‌بینی کرده است که انسان حدود شش سال دیگر قدم بر کره مریخ خواهد گذاشت.

«تست‌های کرونا قلابی‌اند» ؛ اظهار نظر جنجالی کارآفرین معروف+عکس

ایلان ماسک کارآفرین مطرح آمریکایی و مدیرعامل کمپانی های مشهور تسلا موتورز، اسپیس اکس و نورالینک اخیرا در توئیتر اظهار نظری جنجالی در خصوص تست های سریع کووید-۱۹ کرده است. ماسک می گوید چهار بار در یک روز تست داده که دو بار مثبت و دو بار منفی شده است.