����������-��������

شغل فریلسنر یا آزاد کار چیست؟

کار در خانه با درآمد خوب داشته باشید

این روز ها کلمه ی "فریلنسر"،‌"آزادکار" یا "دورکار" را زیاد می شنویم،‌ هر چند که از این نوع از شغل هنوز آنطور که باید جای خود را در بین مردم باز نکرده، و از نظر عموم مردم کسی شاغل به حساب می آید که به استخدام رسمی و تمام وقت شرکت یا سازمانی در آمده باشد و حقوق و مزایای ثابتی را به صورت ماهانه دریافت کند. این در حالیست که عمده ترین ویژگی کار به صورت فریلنسری منعطف بودن ساعت کاری و محدود نبودن به مکانی خاص است. فریلنسرها نیازی به عقد قراردادهای طولانی مدت فقط با یک کارفرمای خاص ندارند بلکه می توانند همزمان با چند کارفرما قرارداد ببندند و مدت این قرارداد هم بستگی به ماهیت کار دارد.

دوشنبه ها با كتاب؛

معرفی بهترین سایت‌های کتاب‌های الکترونیکی

گاهی در مسیر تحقیق و پژوهش نیاز به کتاب های داریم که قادر به خرید آن ها نیستیم یا فرصت برای رفتن به بازار و خرید کتاب مورد نظر از کتاب فروشی را نداریم. امروزه نیز با سرعت گرفتن رشد علم و پیشرفت چشم گیر تکنولوژی، مطالعه و پژوهش نیز سرعت گرفته و دیگر فرصت را برای جستجوی مطالب در میان کتاب های کاغذی از انسان ها گرفته است و همین باعث شده که استفاده از کتاب الکترونیکی بیش از قبل مورد توجه قرار گیرد.

معرفی معروف‌ترین سایت های ارائه دهنده خدمات گرافیکی

شاید شما هم جزو آن دسته از طراحان گرافیک یا علاقه مندان به خلق آثار هنری و گرافیکی باشید اما با مشکل تکراری بودن آیکون و وکتور و نمادها روبرو هستید، پس شما را به خواندن این مطلب دعوت میکنیم.

گزارش تصویری؛

گوشه ای از فعالیت های جانبی ورزشی پایگاه بسیج علمی شهید جعفری ناحیه بقیه الله (عج) شیراز

گوشه ای از فعالیت های جانبی ورزشی پایگاه بسیج علمی شهید جعفری ناحیه بقیه الله (عج) شیراز را در قالب گزارش تصویری ذیل مشاهده می کنید. ( عکس: سامان معرف)

برگزاری مسابقه کتابخوانی بسیجیان پایگاه شهید رفیعی

مسابقه کتابخوانی بسیجیان پایگاه شهید رفیعی حوزه بلال ناحیه بقیه الله (عج) برگزار شد.

گزارش تصویری؛

بازدید مشاور علمی فرمانده کل سپاه از غرفه های نمایشگاه دستاوردهای علمی در جشنواره جهادگران علم و فناوری فارس

دکتر حسین قدیانی، مشاور علمی فرمانده کل سپاه پاسداران از غرفه های نمایشگاه دستاوردهای علمی در جشنواره جهادگران علم و فناوری فارس بازدید به عمل آورد. (عکس: سامان معرف)

درخشش ناحیه مقاومت سپاه بقیه الله (عج) شیراز در جشنواره جهادگران علم و فناوری

ناحیه مقاومت سپاه بقیه الله(عج) شیراز موفق به کسب ۳ رتبه برتر در جشنواره جهادگران علم و فناوری استان فارس شد.

نشست صمیمی مشاور علمی فرمانده کل سپاه با فرمانده ناحیه سپاه بقیه الله (عج) شیراز؛

علم و دانش کلید حل مشکلات جامعه

قدیانی گفت: علم و دانش کلیدهای گشاینده بسیاری از مشکلات هر جامعه ای هستند، چه در زمینه علوم انسانی و چه در پزشکی و مهندسی. در جوامعی که علم دارای جایگاه مناسب باشد قطعا آن جامعه رشد خواهد کرد.

یادداشت تولیدی

ناکارآمدی قانون در کنترل و مبارزه با مواد مخدر

در این مقاله به بررسی چرایی این روند بی پایان مصرف مواد مخدر پرداخته و محور پژوهش خود را قوانین و کارآمدی آن قرار داده ایم و از زوایای مختلف آن را برسی کرده ایم.

برگزاری اردوی پسران نابغه و مادران پرتلاش

به همت پایگاه بسیج علمی شهید جعفری ناحیه مقاومت بسیج سپاه بقیه الله (عج) شیراز اردوی تفریحی پسران به همراه مادرانشان برگزار گردید.