����������-��������

رئیس سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری کشور گفت:

تجاری‌سازی عمده‌ترین مشکل هسته‌ها و شرکت‌های فناور است/آمادگی داریم صندوق جهاد علمی را راه اندازی کنیم

رئیس سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری کشور در حاشیه جشنواره جهادگران علم و فناوری استان اصفهان با تصریح این که عمده‌ترین مشکل هسته‌ها و شرکت‌های فناوری مرحله تجاری سازی و بازاریابی است، گفت: آمادگی داریم صندوق جهاد علمی را راه اندازی کنیم.

۵ چرخش تحول آفرین در دانشگاه آزاد اسلامی / ۲۰۰ محصول شرکت های دانش بنیان تجاری سازی شدند

مراسم تودیع معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل برگزار شد و در این مراسم از تلاش‌ها و زحمات‌ رسولی رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل قدردانی و سلیمی به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل معرفی شد.

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه خلیج فارس و سازمان علمی سپاه استان بوشهر+بزودی

تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه خلیج فارس و سازمان علمی پژوهشی و فناوری سپاه امام صادق(ع) در عرصه اقتصاد کرانه و دریا و محصولات فناورانه و برگزاری جشنواره ها منعقد خواهد شد.

رئیس مرکز رشد فناوری نخبگان پارک مطرح کرد:

پارک فناوری پردیس فضایی مناسب برای رشد کسب و کارهای نوپاست

رئیس مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس بیان کرد: ما به کارآفرینان و تیم های نوپا که با تکیه بر علم، تخصص و فناوری، یک ایده‌ قابل تجاری سازی را دنبال می‌کنند، خدمات و امکاناتی را برای رشد کسب و کار ارائه می‌دهیم و آنها را برای حضور مستقل و موثر در بازار فناوری آماده می‌کنیم.

رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس؛

استقرار۱۴۱ واحد فناور و در پارک علم و فناوری خلیج فارس استان بوشهر

دکتر حسن حبیبی از استقرار۱۴۱ واحد فناور و دانش بنیان در پارک علم و فناوری خلیج فارس و مراکز رشد تابعه خبر داد که ۲۹ شرکت آن دانش بنیان و ۱۰ شرکت نیز شرکت خلاق می‌باشد و طی ۷ سال اخیر، ۱۴۵ اختراع به ثبت رسیده و ۱۵۰ ایده به محصول تبدیل شده است.

در چهارمحال و بختیاری/

تجاری سازی سیب زمینی بذری به روش ایروپنیک در آینده ای نزدیک

تجاری سازی سیب زمینی بذری به روش ایروپنیک سهم کشور را در تولید این محصول با ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش عملکرد به رتبه بالاتری ارتقاء می دهد که پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری در آینده ای نزدیک این محصول را تجاری سازی و وارد کشور می کند.

معاون علمی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه:

حمایت از ۵۰ مخترع و مبتکر بسیجی برای تجاری سازی محصول/ موانع تولید در کرمانشاه شناسایی می‌شود

معاون علمی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: از ۵۰ مخترع و مبتکر بسیجی به منظور تجاری سازی محصول حمایت می شود.

رئیس شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان خبرداد،

۱۲۰۰ فناوری و خدمت فناورانه شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان تجاری سازی و ۷۶ فناوری در عرصه صنعت و تولید وارد شده است

رئیس شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، در نشست خبری با اصحاب رسانه، با تصریح این که شهرک علمی تحقیقاتی بیش از ۱۵۰۰ طرح را تحت حمایت قرار داده، از تجاری سازی ۱۲۰۰ فناوری و خدمت فناورانه شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان و صادرات به ۱۸ کشور خبر داد و افزود: ۷۶ فناوری هم در عرصه صنعت و تولید وارد شده است.

مدیرشبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان گفت؛

اولین رویداد ایران ایدکس برگزار می شود/ بیش از ۶۰ نیاز اساسی شناسایی و دهها پروژه منجر به عقد قرار داد شده است

مدیر شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان، خبر داد: این موسسه اولین رویداد ایران ایدکس را در نیمه دوم امسال برگزار می کند. بواسطه فعالیت این موسسه تا بحال بیش از ۶۰ نیاز اساسی شناسایی و روی سامانه بارگذاری شده، همچنین بیش از دهها پروژه منجر به عقد قرار داد شده است.

پارک علم و فناوری استان زنجان:

تولید، تولید، تولید/ ضعف شرکت های دانش بنیان

علیرضا جماعتلو مدرس دوره آموزشی برندینگ و تجاری سازی از تحولات مشاغل در گذر زمان ، تکنیک های تجاری سازی و مفهوم برند نکاتی ارزشمند را مطرح کرد