����������-������-������������

رئیسی در روز دانشجو :

اگر کسی من را هم قبول ندارد نظرش را بگوید

رئیس‌جمهور گفت: برخی به من توصیه کردند امروز به دانشگاه نروید؛من معتقد به تعطیلی علم و دانش نیستم و به دنبال گشایش هستم؛ آینده‌سازان کشور، دانشجویان و دانش‌آموزان هستند.

به دعوت تشکلهای دانشجویی:

رئیس جمهور به دانشگاه تهران می رود

مراسم بزرگداشت روز دانشجو با حضور رئیس جمهور در روز ۱۶ آذر دردانشگاه تهران برگزار می شود.

آیین گرامیداشت روز دانشجو و روز پرستار در مرکز آموزش حضرت علی اکبر(ع) اراک برگزار شد

آیین گرامیداشت روز دانشجو و روز پرستار در مرکز آموزش حضرت علی اکبر(ع) اراک برگزار شد، در پایان این برنامه تعدادی از مدافعان سلامت مرکز آموزشی حضرت علی اکبر(ع) مورد تقدیر قرار گرفتند.

دیدار نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و استاندار آذربایجان‌غربی با اساتید دانشگاه

در آستانه روز دانشجو، نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و استاندار آذربایجان‌غربی با اساتید دانشگاه و نمایندگان تشکلهای مختلف دانشجویی دیدار و گفتگو کردند کردند.

یک قدم مانده تا جذب ۷۵هزار دانشجوی بین‌المللی در دانشگاه‌های ایران/ در جلسه ستاد نقشه جامع علمی چه گذشت؟

دانشگاه‌های ایران با توجه به جایگاه علمی و جغرافیایی که دارند، از ظرفیت بالایی در جذب دانشجوی غیرایرانی دارند؛ اما این جذب نیازمند تدبیر مسئولان در معرفی این دانشگاه‌ها به جهانیان و فراهم سازی زیر ساخت‌های لازم دارد.

معایب و مزایای چاپ اجباری مقاله برای دانشجویان دکتری

به دلیل سیاست‎ نظام آموزشی فعلی، انتشار مقاله برای فارغ‌التحصیلی دانشجوی دکتری همچنان الزامی است؛ در این گزارش به بخشی از معایب و مزایای چاپ اجباری مقاله با توجه به نظرات کارشناسان و نمایندگان مجلس پرداخته شده است.

گزارش تصویری؛

جشن روز دانشجو در فراشبند

هم زمان با روز دانشجو، جشن دانشجویی با حضور دانشجویان دانشگاه های پیام نور و آزاد فراشبند در تالار معلم شهر فراشبند با حضور امام جمعه فراشبند، فرماندار، شهردار و شورای شهر و تنی چند از مسئولان ادرات شهرستان فراشبند برگزار گردید. در پایان این مراسم با برگزاری کرسی آزاد اندیشی دانشجویان از دغدغه ها و مشکلات دانشگاه های فراشبند برای مسئولان گفتند. (عکس: سعید رحیمی)

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان:

برخی اجازه برگزاری کرسی های آزاداندیشی در دانشگاه ها را نمی دهند/ روزشماری برای حضور در جمع دانشجویان

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با اشاره به مطالبات رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: معظم له بر برگزاری کرسی ‌های آزاد‌اندیشی در دانشگاه ها تاکید فراوانی دارند و بنده نیز بر این مسئله اصرار دارم تا دانشجو حرف خود را بزند اما متاسفانه برخی اجازه چنین فضایی را به دانشجویان نمی ‌دهند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی:

دانشجو صدای رسای ملت و نماد آگاهی و شجاعت است

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت:دانشجو صدای رسای ملت و نماد آگاهی و شجاعت است

استاندار گیلان

مهارت آموزی در دانشگاه ها جدی گرفته نشده است

استاندار گیلان در مراسم بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه گیلان بر لزوم توسعه شرکت های دانش بنیان و افزایش اشتغال زایی در بخش خصوصی استان تأکید کرد.