����������-������

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) گفت:

افراد نخبه و دانشمند ما نیازمند حمایت هستند

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان در جشنواره جهادگران علم و فناوری استان اصفهان، با بیان این که امروز شرایطی فراهم شده که همه دنیا دنبال مخترع و افراد نخبه می‌گردند تا ظرفیت‌های علمی، پژوهشی و تحقیقاتی خودشان را تقویت کنند، گفت: افراد نخبه و دانشمند ما نیازمند حمایت هستند.

با حضور فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج)؛

آیین تجلیل و اعطای مدال مدال آوران استان اصفهان در چهاردهمین دوره لیگ علمی پایا برگزار شد

آیین تجلیل و تقدیر و اعطای مدال ده تیم از مدال آوران استان اصفهان درچهاردهمین دوره لیگ علمی بین المللی پایا شامل پنج مدال طلا، چهار مدال نقره و یک مدال برنز برگزار شد.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان

مدال آوران به دارایی‌ها وتوانمندی‌های خود متکی باشند/عین جنگ مردم کرونا را شکست دادند

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در آیین اختتامیه چهاردهمین لیگ علمی پایا با تاکید بر این که قدر خود را بدانید به دارایی‌ها به توانمندی‌های خود متکی باشید، گفت: در مسئله کرونا طبق داشته و تواناییها خودمان کار را شروع کردیم مردم هم کمک کردند، عین جنگ کرونا را شکست دادیم.

مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان اصفهان گفت:

راه‌اندازی مرکز نوآوری بسیج اساتید استان اصفهان با انگیزه بالا و حمایت‌های ویژه

مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان اصفهان، در آیین انعقاد تفاهم و راه اندازی مرکز نوآوری بسیج اساتید استان اصفهان در دانشگاه صنعتی، گفت: پشتوانه مرکز نوآوری بسیج اساتید استان اصفهان مدیریت قوی، انگیزه بالا و حمایت‌های ویژه است.

در همایشی که به مناسبت روز بسیج اساتید برگزار شد؛

تجلیل و قدر دانی روسای دانشگاههای استان اصفهان از سردار فدا به پاس مجاهدت در مواسات و همدلی

روسای دانشگاههای استان اصفهان در همایش «حماسه حضور انتخابات ۱۴۰۰» و ولادت حضرت امام رضا (ع)؛ که به مناسبت روز بسیج اساتید برگزار شد، از سردار مجتبی فدا به پاس مجاهداتها در میدان مواسات و همدلی تجلیل و قدردانی کردند.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان در آیین تجلیل از جهادگران علم و فناوری بسیج دانشجویی و بسیج علمی گفت؛

گیربکس ناو جماران را نخبگان اصفهانی ساختند

سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان در آیین تجلیل از جهادگران و نخبگان علم و فناوری که به همت معاونت علمی و فناوری بسیج دانشجویی و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان برگزار شد، ضمن توصیه و تاکید به نخبگان بر امیدواری و پشتکار داشتن، گفت: گیربکس ناو جماران را همین نخبگان اصفهانی ساختند.

توسط رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان؛

«کارگروه انتقال، درمان و آموزش خودامدادی» منصوب گردید

امروز بر اساس احکام جداگانه ای از سوی خانم دکتر طاهره چنگیز رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، اعضای «کارگروه انتقال، درمان و آموزش خودامدادی» منصوب گردید: