����������-����-������������

گفتگوی خبرگزاری علم و فناوری با مخترع آبدانانی

بی توجهی به نخبگان پدیده فرار مغزها را در پی دارد/تجاری سازی محصولات دانش بنیان چالشی پیش روی شرکت های دانش بنیان

علی دانیالی مخترع آبدانانی اظهار کرد: امیدواریم با هم افزایی نهاد های علمی و کاهش واردات محصولات مشابه شرکت های دانش بنیان داخلی، شاهد رشد و تقویت اقتصاد ملی و رونق اشتغالزایی در کشور باشیم.

تجمیع ظرفیت ها و پتانسیل های استان برای حمایت حداکثری از نخبگان/استعدادیابی و استعدادپروری را از دوران کودکی و نوجوانی آغاز کنیم

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام اظهار کرد: استان ایلام از ظرفیت های عظیم نخبگی برخوردار است، اما بهره مندی از این ظرفیت مغفول مانده نیازمند حرکت در مسیر نخبگان و حمایت همه جانبه مسئولان از فعالیت های توسعه محور است.

نمایشگاه دستاوردهای علمی نخبگان بسیجی در ایلام

بسیجیان پایگاه علمی حضرت عباس (ع)شهرستان ایلام دستاوردهای علمی خود را در معرض نمایش قرار دادند.

رشد علمی کشور در سطح جهانی نشان از نبوغ نخبگان ایرانی است/ نخبگان با دیدگاه حل مسائل یاریگر مسئولان باشند

جلسه خانه نخبگان بسیج استان ایلام با حضور جمعی از نخبگان و اساتید دانشگاهی، در دفتر معاون امور اقتصادی استانداری ایلام برگزار شد.

پایگاه های علمی بسیج مرکز ثقل شناسایی نخبگان است

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان ایلام گفت؛ پایگاههای علمی بسیج مرکز ثقل شناسایی نخبگان و فعالیتهای علمی در سراسر استان بوده و باید با همکاری این پایگاهها، زمینه کشف استعدادها و ظرفیت های مناطق دور و نزدیک استان فراهم شود

پارک علم و فناوری تمام قد در خدمت نخبگان است

رئیس پارک علم و فناوری استان ایلام گفت: تحقق شعار سال رهبری نیازمند خرد جمعی نخبگان بوده و در این راستا لازم است ضمن رفع موازی کاری، هم افزایی لازم بین نهادهای علمی صورت پذیرد.

توسعه و پیشرفت کشور مستلزم تزکیه و علم و دانش است/ زمینه حمایت از نخبگان فراهم شود

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: فلسفه بعثت انبیاء الهی بر پایه تزکیه و علم و دانش نهاده شده و هرگاه در جامعه این دو مقوله مهم نهادینه شود توسعه و پیشرفت عملیاتی خواهد شد.

تجاری سازی محصولات نخبگان از اولویت های پارک علم و فناوری است

رئیس پارک علم و فناوری استان ایلام اظهار کرد: تجاری سازی محصولات مخترعان و صاحبان واحدهای فناور از اولویت های این نهاد است و برای تحقق این امر باید همه مسئولان پای کار باشند.

ارتقاء جایگاه نخبگان از اهداف بنیاد نخبگان ایلام است

رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام گفت: ارتقاء جایگاه نخبگان و معرفی آنان به جامعه از اهداف والای بنیاد نخبگان بوده و در درجه بالایی از اهمیت قرار دارد و امیدواریم با همراهی سایر نهادها، زمینه شناسایی استعدادها و حمایت حداکثری از نخبگان فراهم شود.

مسئولان برای رفع مشکلات استان پای کار باشند

دادستان ایلام عنوان کرد: مسئولین دستگاهها و نهادهای استان برای رفع مشکلات استان و حرکت در مسیر توسعه پای کار باشند