����������-����-������������

علم و فناوری گزارش می دهد

​از حل نشدن مشکلات در اتاق شیشه ای تاتزریق امید آفرینی و علم آموزی همراه با مهارت

​احصاء مشکلات، تزریق امید آفرینی دربین جوانان، علم آموزی همراه با مهارت،استعدادیابی، نخبه پروری، ایجاد شهرک آی تی از مهمترین مواردی بود که درکارگروه آموزش،تحقیقات و فناوری سازمان بسیج علمی و پژوهشی خراسان جنوبی موردطرح قرار گرفت.

آینده علم و فناوری کشور از مسیر مردم سالاری دانشی می گذرد

مسئول سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری کشور گفت: قطعاً آینده علم و فناوری کشور از مسیر مردم سالاری دانشی می گذرد و باید زمینه را برای بروز و ظهور نخبگانی از دل مردم فراهم کرد.

امروز انجام شد:

برنامه بازدید از نواحی بسیج با حضور سرهنگ محمدکمال لارتی تبار

مدیر بسیج علمی و پژوهشی سپاه ناحیه کرمانشاه در نشست هم اندیشی با مسئولین حوزه های امام حسن(ع)، امام سجاد(ع)، امام موسی کاظم(ع)، امام جواد(ع) و امام هادی(ع)، خواستار حمایت همه جانبه از فعالیت های علمی و پژوهشی نخبگان بسیجی شهرستان شد.

جانشین دادستان مرکز استان ایلام ؛

نخبگان سرمایه های ارزشمند جامعه هستند

دکتر شهرام غلامحسینی اظهار کرد: دادستانی استان همواره آمادگی خود را برای حمایت از راهکارها و ایده های نخبگان جهت توسعه بخشهای مختلف جامعه اعلام نموده و پذیرای نظرات و پیشنهادات این قشر تاثیرگذار جامعه جهت رفع کاستی ها و مشکلات استان خواهد بود.

مسئول بسیج علمی و فناوری استان یزد اعلام کرد

حمایت بسیج علمی استان یزد از ایده‌های نخبگان

میرقانعی مسئول بسیج علمی و فناوری استان یزد از حمایت بسیج علمی استان از ایده‌های نخبگان خبر داد.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان مازندران:

دست‌های پشت پرده‌ای که مانع از رشد جامعه نخبگانی دانشگاه آزاد می‌شود/ تشریح دلائل مهاجرت نخبگان جوان کشور

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان مازندران دست‌های پشت پرده‌ای که مانع از رشد جامعه نخبگانی در دانشگاه آزاد می‌شود را رو کرد و گفت: مدیران دولتی چندان میانه خوبی با مجموعه نخبگان در دانشگاه آزاد ندارند.

سید هادی انوری گفت:

رویکرد بسیج دانشجویی نقش آفرینی و مسئله محوری تخصصی/رویداد بوتکمپ دارای حمایت دستگاهها و تسهیل‌گرها

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان در آیین افتتاح رویداد بوتکمپ، اظهار کرد: رویکرد مجموعه بسیج دانشجویی رویکرد نقش آفرینی و مسئله محوری تخصصی است و در رویداد بوتکمپ حمایت دستگاهها و تسهیل‌گرها را داریم.

مراکز رشد و فناوری ایلام مهیای استفاده نخبگان

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام اظهار کرد:تجهیزات و امکانات مراکز رشد و فناوری استان پذیرای نخبگان علمی استان جهت تبدیل ایده ها به محصولات ارزش آفرین خواهد بود.

رئیس جمهور منتخب طرح حمایت از نخبگان را عملیاتی کند

نخبه مازندرانی انتظاراتش از رئیس جمهور منتخب را عملیاتی کردن طرح‌های توسعه‌ای ویژه نخبگان اعلام کرد و گفت: مشاوران ویژه برای حمایت از نخبگان در ریاست جمهوری شکل بگیرد.

نخبه عضو سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران خبر داد

اجرای موفق طرح استعدادیابی نخبگان سه تا ۱۸ سال شهرستان نکا

نخبه عضو سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران از استقبال مناسب خانواده‌های شهرستان نکا در سطح استعداد یابی نخبگان سه تا ۱۸ سال این شهرستان خبر داد و گفت: برای تکمیل طرح نیاز به حمایت متولیان آموزشی داریم.