����������

نشانه های ویروسی شدن موبایل

با مشاهده این ۷ نشانه به ویروسی شدن موبایل خود شک نکنید و حتما به متخصص مراجعه نمایید.

توسط دانشمندان دانشگاه ایالتی اوهایو؛

کشف ویروس های ۱۵۰۰۰ ساله در یخچال طبیعی

این مطالعه نشان می دهد که این ویروس های کشف شده قبلاً برای انسان ناشناخته بودند. این یافته ها می تواند به دانشمندان در درک چگونگی تکامل ویروس ها در طول قرن ها کمک کند.

دانشمندی که در راه علم جان خود را به خطر انداخت+عکس

تب دنگی نام یک بیماری است که به آن تب دنگ نیز گفته میشود. باکتری حامل این ویروس ولباخیا نام داشته و توسط پشه ها منتقل می شود.

کشف مشکوک یک ویروس باستانی در یک آزمایشگاه نظامی

مطالعه عوامل بیماری زایی که در یخ قفل شده‌اند، می‌تواند یک زمینه بررسی جدی را ایجاد کند، چراکه با افزایش دمای کره زمین به دلیل تغییرات آب و هوایی به ویژه در منطقه قطب شمال، مقدار زیادی یخ، یخچال‌های طبیعی و دیگر یخ‌ها به آرامی درحال ذوب شدن هستند.

شیوع ویروس جهش یافته از کجا بود؟

شیوع ویروس جهش یافته از کجا بود؟

کشف یک گونه عجیب از ویروس‌های مفید+عکس

معمولا ویروس ها اثراتی مخرب و بعضا کشنده دارند اما از فواید ویروس ها چه میدانید؟

علم و فناوری گزارش می دهد؛

روزانه بیش از یک‌میلیون حمله بدافزاری در ایران شناسایی و خنثی می شود

طبق اعلام وزارت ارتباطات، این مرکز در طول یک سال گذشته بیش از ۵۶ میلیون آلودگی بدافزاری را با سامانه‌های ویژه بدافزار کشف کرده است. همچنین ۳۷ میلیون حمله بدافزاری از داخل و ۳۷۵ میلیون حمله بدافزاری از خارج کشور و در مجموع ۴۱۲ میلیون حمله بدافزاری در تله‌های بدافزاری مرکز ماهر افتاده و ناکام مانده‌اند.

هشدار دانشمندان نسبت به خطر بیدار شدن میکروب های باستانی+عکس

این‌روزها همه درباره همه گیری ویروس کرونا صحبت میکنند ولی تغییر اقلیم خطر به مراتب بزرگتری است که یک همکاری جهانی را می طلبد. در حالت طبیعی، صدها هزار سال طول خواهد کشید تا همه این یخ‌ها آب بشوند. اما اگر در اثر رخدادی، یک ذوب عظیم سرتاسری در عرض یک شب اتفاق بیفتد چه؟ با این حال تغییر اقلیم تنها ذوب شدن یخ‌‌های قطبی و گرم شدن زمین نیست