����������

سالروز شهادت تبلور غیرت آذربایجان

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه عاشورا ،نادر ارسلانی مسئول این زمان سازمان در پیامی بمناسبت سالروز شهادت آقا مهدی باکری فرمانده لشگر ۳۱ عاشورا این شهید بزگوار را نماد غیرت و الگوی جهاد و شهادت توصیف کرده و متنی با این مضنون منتشر کرد :

شهادت هنر مردان بزرگ است

امروز صبح دو افسر فداکار نیروی هوایی ارتش تبریز سرهنگ دوم صادق فلاحی از استاد خلبانان پایگاه هوایی شهید فکوری تبریز و سروان علیرضا حنیفه زاد یکی از خلبانان جوان این پایگاه در سانحه سقوط جنگنده به شهادت رسیدند.

سالروز شهادت اولین شهید محراب

سید محمدعلی قاضی طباطبائی، «زادهٔ ۳۰ مهر ۱۲۹۳ در تبریز – شهادت ۱۰ آبان ۱۳۵۸ در تبریز» یکی از مجتهدان و مبارزان شیعه، در دوران قبل از انقلاب بود. او پس از انقلاب ۱۳۵۷ ایران اولین امام جمعه تبریز شد و پس از یک سال امامت جمعه، به دست منافقین کوردل به شهادت رسید.

بیانیه‌ای به مناسبت شهادت شهیدفخری زاده؛

شهادت این شهید، امضای خونینی بر این حقیقت است که دستیابی به پیشرفت علمی تنها راه اقتدار است

بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر به نمایندگی از جامعه بسیجیان عرصه علم و پژوهش این استان، طی بیانیه‌ای شهادت محسن فخری زاده را تسلیت و این اقدام را محکوم می‌نماید.

شهادت اولین پزشک مدافع سلامت در کرمانشاه

جامعه پزشکی کرمانشاه اولین شهید خدمت خود را تقدیم کرد.

فرمانده ناحیه «امام رضا(ع)» شهرستان دشتی؛

خون ریخته شهید سلیمانی موجب سرنگونی آمریکا خواهد شد

فرمانده ناحیه «امام رضا(ع)» شهرستان دشتی در مراسم بزرگداشت سردار بزرگ و پر افتخار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، در مسجد امام صادق(ع) روستای تلخو با اشاره به اینکه خون ریخته شهید سلیمانی موجب سرنگونی آمریکا می‌شود، گفت: خون ریخته شهید سلیمانی باعث شد طومار ظالمان جهان به‌ویژه آمریکا پیچیده شود و اقتدار اسلامی میان مسلمانان بیشتر نمود پیدا کند؛ هر وقت خون شهیدی ریخته شد، و شخصیت‌های موثر نظام را حذف فیزیکی کردند قطعا تاثیرگذاری خون او بیشتر خواهد شد.

پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی شهادت سردارحاج قاسم سلیمانی؛

انتقام سختی در انتظار جنایتکاران است/شهید سلیمانی چهره‌ بین‌المللی مقاومت است و همه‌ دلبستگان مقاومت خونخواه اویند

پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی شهادت سردارحاج قاسم سلیمانی: انتقام سختی در انتظار جنایتکاران است، شهید سلیمانی چهره‌ بین‌المللی مقاومت است و همه‌ دلبستگان مقاومت خونخواه اویند

گزارش علم و فناوری از سالروز شهادت شهید طهرانی مقدم:

هفت دقیقه تا تل آویو/ پدر موشكي ايران را بهتر بشناسيم + عکس

پدر موشکی ایران از جمله شهدایی است که نام او در تاریخ ماندگار شد. شهیدی که امنیت کشورمان مدیون فداکاری های اوست.

اهدای خبرگزاری علم و فناوری به روح شهدای رژه

خبرگزاری علم و فناوری برای ادای احترام به از خودگذشتگی و فداکاری سربازان غیور میهنمان ایران در حادثه تروریستی هفته گذشته اقدام به ساخت کانسپتی مفهومی در قالب یک کلیپ کرده است، با احترام...

نتیجه غفلت امروز، مزار شهدایی با سنگ سیاه فرداست

فاز دوم پروژه یکسان سازی و تخریب گلزار شهدا وادی رحمت تبریز شروع شده است و تا چندی دیگر شاهد گلزار شهدایی با سنگ های سیاه و یکسان خواهیم بود.