��������-����������������

رئیس سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان در دیدار با نماینده ولی فقیه این استان؛

بکارگیری ظرفیت علمی جهاد دانشگاهی در رفع مشکلات صنعت خودرو

رئیس سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان صبح امروز،(۱۶ خردادماه) با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدنبی موسوی‌فرد، نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز در این دیدارخواستار استفاده از ظرفیت های علمی جهاد دانشگاهی در برطرف کردن مشکلات صنعت خودرو شد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی:

جهاددانشگاهی در میان نهادهای انقلاب اسلامی به خوبی می درخشد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در بازدید از نمایشگاه «معرفی گزیده‌ای از دستاوردهای جهاددانشگاهی» با بیان اینکه با اعتمادی که در کشور به این نهاد علمی وجود دارد باید حمایت ها از آن بیشتر شود گفت:جهاددانشگاهی به واسطه دستاوردهایش در میان نهادهای انقلاب اسلامی به خوبی می درخشد.

موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه برگزار کرد:

همایش ملی معماری، شهرسازی و گردشگری

هفتمین همایش ملی "معماری، شهرسازی و گردشگری" به همت موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی، در کرمانشاه برگزار شد.

شرکت‌های فناور و دانش بنیان؛

بازوی مشورتی اندیشکده حکمرانی و قانون‌گذاری خراسان جنوبی هستند

​در دیدار مشاور رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی با روسای پارک علم و فناوری، جهاددانشگاهی و بنیاد نخبگان خراسان جنوبی، بر استفاده از ظرفیت و توان مشورتی شرکت‌های دانش بنیان و فناور در اندیشکده حکمرانی و قانون‌گذاری تاکید شد.

مرحله مقدماتی مسابقات مناظره دانشجویان در قزوین پایان یافت

مرحله مقدماتی مسابقات مناظره دانشجویان در قزوین بین ۱۶ گروه به صورت حذفی و به مدت ۲ روز برگزار شد که مرحله مقدماتی در حال حاضر پایان یافته است.

به مناسبت فرا رسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛

شاخص‌ترین و جدیدترین دستاوردهای محققان جهاددانشگاهی اعلام شد

تولید جنین ممتاز منجمد برای اصلاح نژاد گاوهای شیری و گوشتی، فناوری تولید چهار نوع بذر هیبرید سبزی و صیفی، کسب دانش فنی و تولید بچه ماهی سی بأس برای پرورش در قفس و تکثیر گاومیش‌های با خصوصیات ژنتیکی برتر و... از مهم‌ترین گام‌های جهاددانشگاهی برای حفظ امنیت غذایی کشور است

انتشار کتاب " مدیریت یکپارچه منابع آب "

کتاب « مدیریت یکپارچه منابع آب ( مواردی از آفریقا، آسیا، استرالیا، آمریکای لاتین و ایالات متحده آمریکا)» به تألیف ادسون دی اولیویرا ویرا، ساموئل ساندووال- سولیس، والمیر دی آلبوکرک پدروسا و جی پابلو اورتیز-پارتیدا و توسط علی شفیعی سرارودی کارشناس دانشکده مهندسی آب و محیط‌زیست دانشگاه شهید چمران اهواز و ویراستاری علمی دکتر منا امیدواری نیا دکترای سازه های آبی دانشگاه شهید چمران اهواز و ویراستاری ادبی و فنی دکتر سکینه علوی پور دکترای مهندسی کشاورزی دانشگاه شهید چمران اهواز در۳۱۸ صفحه ترجمه و به همت شعبه انتشارات جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری منتشر شد.

پایان‌نامه‌ها و طرح‌های دانشجویی تقاضامحور در جشنواره ملی امیرکبیرشناسایی می شوند

سومین جشنواره ملی «امیرکبیر» با هدف شناسایی رساله‌ها، پایان‌نامه‌ها و طرح‌های دانشجویی برگزار شد

در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام شد:

بررسی طرح ایجاد مرکز نوآوری به نژاد دامی و تجهیز مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی استان سمنان

در نشست مشترک نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه، رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان و فرماندار شهرستان مهدیشهر با دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری برگزار شد.

به همت جهاد دانشگاهی اردبیل

کتاب بررسی عملکرد توربین آبی عمود محور منتشر شد

کتاب بررسی عملکرد توربین آبی عمود محور توسط انتشارات جهاد دانشگاهی اردبیل منتشر شد.