��������-����������������

به همت پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی

بازدید علمی دانشجویان از کارخانه لبنیات کشت و صنعت مغان

بازدید علمی دانشجویان در راستای راهیان پیشرفت اردوی یک روزه توسط پژوهش و فناوری پیام نور پارس آباد و به همت دفتر بسیج دانشجویی پارس آباد برگزار شد.

معلم باید همواره به دنبال کسب دانش روز باشد

ابرقوئی گفت: اگر روزی معلم بپندارد که همه چیز را می داند و دیگر نیاز به کسب علم نداشته باشد، آنجا نقطه سقوط اوست، معلم باید همواره دانش جو و طالب علم باشد.

معطلی ۲۷ ساله طرح خانه دار کردن جوانان بسیجی کهگیلویه و بویراحمد

طرح خانه دار کردن جوانان بسیجی کهگیلویه و بویراحمد پس از گذشت ۲۷ سال با وجود پیگیریهای مکرر همچنان معطل مانده و اجرا نشده است.

مدیر پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان یزد:

اجرای طرح «راهیان پیشرفت» در یزد

دشتی مدیر پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان یزد گفت: طرح راهیان پیشرفت باهدف توجه جامعه به سمت پیشرفت‌های فناورانه و نوآورانه در یزد اجرا می‌شود.

مطالبه گری قرارگاه شهیداحمدی روشن درخصوص بحران آب و راه موران و شهرستان گرمی

جلسه مطالبه گری قرارگاه شهیداحمدی روشن درخصوص بحران آب و راه موران و شهرستان گرمی با حضور رئیس بنیاد مستضعفان برگزار شد.

معاون علمی و پژوهشی ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان؛

بسیج دانشجویی استان اصفهان «طرح تحول بسیج دانشجویی» را پیگیری و اجرا کرد

معاون پژوهش و فناوری ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان، با اشاره به این که سازمان بسیج دانشجویی کشور طرحی تحت عنوان «طرح تحول بسیج دانشجویی» آماده و ابلاغ کرده است،گفت: این طرح برای تبادل نظرات و تضارب آرا میان نخبگان و دانشگاهیان، فعالان بسیج دانشجویی و ادوار پیگیری و به مرحله اجرا درآوردیم.

فعاليت بسيج دانشجويي در عرصه بهداشت و درمان

مجموعه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اراک با عزمی راسخ و روحیه ای سرشار و ایثارگرانه در زمینه های بهداشت و درمان فعال هستند.

دوره مجازی آموزش حکمرانی و تربیت سیاست پژوه در ایلام برگزار می شود

مسئول علمی و پژوهشی ناحیه بسیج دانشجویی ایلام از برگزاری دوره مجازی آموزش حکمرانی و تربیت سیاست پژوه ، خبر داد.

استاد گروه تاریخ دانشگاه اصفهان گفت؛

در تفکر غربگرا حجاب مانع پیشرفت است/ جنگ جهانی دوم، غرب ۶۵ میلیون نفر را با نام علم و تکنولوژی کُشت

اصغر منتظرالقائم استاد گروه تاریخ دانشگاه اصفهان در نشست تخصصی با موضوع"تاریخ حجاب در ایران" گفت: جنگ‌های ایران و روس و عهدنامه‌ها خیلی برای ایران اهانت و خفت و خواری داشت بعد هم باعث شد ایرانیانی به اروپا رفتند و در تفکر غربگرا که وارد ایران شد حجاب مانع پیشرفت است؛ اما غرب ۶۵ میلیون نفر را در جنگ جهانی دوم با نام علم و تکنولوژی کُشت.

مسابقه گوی و میدان در ایلام برگزار می شود

مسئول علمی و پژوهشی ناحیه بسیج دانشجویی ایلام اظهار کرد: مسابقه علمی گوی و میدان بصورت تیمی و با حضور هسته ها و گروههای علمی ، فرهنگی، مطالبه گر و فناور در ایلام برگزار می شود.