��������-������������-��������

دکتر نیکزاد عباسی عنوان کرد:

کاهش ورودی پرونده ها به مراجع قضایی، با اجرای طرح مسجد محور پیشگیری از وقوع جرم

معاون پیشگیری از وقع جرم دادگستری استان کرمانشاه گفت: با اجرای طرح مسجد محور پیشگیری از وقوع جرم و فرهنگ سازی موازین دینی و الهی و اجتماعی برای مردم، شاهد کاهش آسیب های اجتماعی، وقوع جرم و مراجعات و پرونده ها به مراجع قضایی خواهیم بود.

بازدید مسئول بسیج علمی کشور از کارخانه پارلا

مسئول بسیج علمی کشور از مجموعه پارلا الکترونیک تبریز دیدن کردند .

رشد علمی کشور در سطح جهانی نشان از نبوغ نخبگان ایرانی است/ نخبگان با دیدگاه حل مسائل یاریگر مسئولان باشند

جلسه خانه نخبگان بسیج استان ایلام با حضور جمعی از نخبگان و اساتید دانشگاهی، در دفتر معاون امور اقتصادی استانداری ایلام برگزار شد.

آذربایجان شرقی نقطه قوت صنعت کشور است

مسئول بسیج علمی کشور و ریاست محترم بسیج مستضعفین با حضور در تبریز از دست آوردهای نخبگان علمی و صنعتی استان آذربایجان شرقی دیدن کردند .

رئیس خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه عنوان کرد:

یکی از کارکردهای مهم مساجد در تمدن اسلامی، کارکرد علمی-آموزشی آن است

دکتر پیمان لطیفی، یکی از کارکردهای مهم مساجد در تمدن اسلامی را کارکرد علمی-آموزشی مساجد بر شمرد و گفت: این کارکرد هدایتگر و آغازگر بسیاری از جنبش های علمی در جامعه اسلامی بوده است چراکه مسجد به عنوان اولین نهاد آموزشی در جهان اسلام، همواره نقشی مهم و اساسی در پیشبرد علم و دانش به عهده داشته است.

در یادمان بازی دراز برپا شد:

موکب سید الشهداء( علیه السلام) با ویژه برنامه های فرهنگی و نشست مطالبه گری

خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه در راستای گرامیداشت عملیات غرور آفرین بازی دراز، در قالب برنامه اردوهای جهادی خود، اقدام به برپایی موکب خدمت رسانی، روشنگری و مطالبه گری نمود.

در جلسه تبیین شعار سال مطرح شد:

تشکیل قرارگاه تخصصی " تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین" در استان

دکتر نامدار یوسفوند، رئیس دانشکده علوم دانشگاه رازی استان کرمانشاه در جلسه تبیین شعار سال ۱۴۰۱ که صبح امروز در سالن جلسات سپاه حضرت نبی اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) برگزار شد، تشکیل قرارگاه تخصصی با کارگروه های متشکل از نیروهای جوان نخبه، متخصص و توانمند در عرصه "تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین" با توجه به ظرفیت و پتانسیل استان را پیشنهاد داد.

رفع موانع اقتصاد دانش بنیان

علت عدم موفقیت و چالش های پیش روی شرکت های دانش بنیان در استان

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) مطرح کرد:

مطالبه گری خانه نخبگان بسیج با پشتوانه سپاه استان بزرگترین بازوی عدالتخواهی بسیج

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: قدرت مطالبه گری خانه نخبگان بسیج و نقد عالمانه با پشتوانه سپاه استان بزرگترین بازوی عدالتخواهی بسیج است.

سالروز شهادت تبلور غیرت آذربایجان

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه عاشورا ،نادر ارسلانی مسئول این زمان سازمان در پیامی بمناسبت سالروز شهادت آقا مهدی باکری فرمانده لشگر ۳۱ عاشورا این شهید بزگوار را نماد غیرت و الگوی جهاد و شهادت توصیف کرده و متنی با این مضنون منتشر کرد :