��������-����������

رئیسی در روز دانشجو :

اگر کسی من را هم قبول ندارد نظرش را بگوید

رئیس‌جمهور گفت: برخی به من توصیه کردند امروز به دانشگاه نروید؛من معتقد به تعطیلی علم و دانش نیستم و به دنبال گشایش هستم؛ آینده‌سازان کشور، دانشجویان و دانش‌آموزان هستند.

به دعوت تشکلهای دانشجویی:

رئیس جمهور به دانشگاه تهران می رود

مراسم بزرگداشت روز دانشجو با حضور رئیس جمهور در روز ۱۶ آذر دردانشگاه تهران برگزار می شود.

دکتر احمد تاجه میری از رئیس جمهور درخواست کرد:

ایجاد آزمایشگاه دفاع زیستی در غرب کشور

رئیس اندیشکده دفاع زیستی خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه با تاکید بر لزوم حیاتی بودن طرح ایجاد آزمایشگاه دفاع زیستی در غرب کشور، از رئیس جمهور درخواست کرد که در سفر به استان کرمانشاه، تخصیص بودجه لازم برای این طرح را در دستور کار قرار دهد.

آیت الله رییسی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا:

برنامه‌ریزی وزارات بهداشت و وزارت علوم جهت بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها از اول آذر باشد

رییس جمهور با اشاره به اهمیت و نقش فضای علمی و آموزشی کشور در پویایی جامعه گفت: وزارت بهداشت، با همکاری وزارتخانه‌های علوم و آموزش و پرورش، طوری برنامه‌ریزی کند تا مدارس و دانشگاه‌ها از اول آذر طبق شیوه‌نامه‌ها بازگشایی شوند.

در دیدار با نخبگان مطرح شد؛

فعال شدن ظرفیت های اقتصادی در تمام زمینه ها

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در دیدار نخبگان و منتخبان استان اردبیل اظهار کرد: دولت مصمم است ظرفیت‌های اقتصادی استان را در حوزه‌های کشاورزی، گردشگری، دیجیتال و فناوری‌های نو و دانش بنیان فعال کند.

ایلام میزبان چهارمین سفر استانی رئیس جمهور

استان ایلام روز جمعه۲ مهرماه سال جاری میزبان «دکترسید ابراهیم رئیسی» رئیس جمهور اسلامی ایران خواهد بود.

حضور نخبگانی پای صندوق‌های رای/۳

فرد مسئولیت پذیر باید رئیس جمهور ایران شود

نخبه اهل سوادکوه شمالی با اعلام اینکه در انتخاب رئیس جمهور باید با شور و شعور حضور پیدا کنیم،گفت: رئیس دولت در ایران باید فردی مسئولیت پذیر و داری کارنامه درخشان عملکردی باشد.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی گفت:

کشور باید اقتصاد مقاوم بی‌تکانه داشته باشد/ امکان حل مشکل مسکن و ازدواج کاملا وجود دارد

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در برنامه با نخبگان شبکه چهار سیما شبکه، گفت: کشور باید اقتصاد مقاوم بی تکانه داشته باشد همه می‌گویند اما باید اقدام کرد عمل کرد اجرا کرد، امکان حل مشکل مسکن و ازدواج هم کاملا وجود دارد، مهمترین موانع کشور ما رودرواسیه.

سعید جلیلی گفت:

رئیس‌جمهور باید فرهنگ سیاسی غلطی که حاکم است را کنار بگذارد

سعید جلیلی در نخستین مناظره که با حضور ۷ نامزد این انتخابات و با موضوع اقتصاد برگزار شد، گفت: رئیس‌جمهور باید فرهنگ سیاسی غلطی که حاکم است را کنار بگذارد.

حسین عبدالهی فر معاون بررسی و گفتمان سازی سازمان بسیج اساتید:

دولت آینده با دست پر در مقابل دشمنان بایستد

حسین عبدالهی فر معاون بررسی و گفتمان سازی سازمان بسیج اساتید با اشاره به این که اقتضائات جهانی یکی از موضوعات مهم است، گفت: نیاز داریم به دولتی که بتواند از داخل کارآمدی و آسیب های خود را جبران کند و با دست پر در مقابل دشمنان بایستد و اگر قرار است سرمیز مذاکره ای هم برود باید حتما آسیب ها رفع شده باشد و نتواند دشمن روی نقاط ضعف ما دست بگذارد.