��������-����������

کارشناس نظارت پژوهش‌سراهای لرستان:

پژوهش‌سراها نقش مهمی در شناسایی و پرورش استعدادهای دانش‌آموزان دارند

کارشناس نظارت پژوهش‌سراهای لرستان به فعالیت ۱۱ رشته در پژوهش‌سراهای استان اشاره کرد و گفت: پژوهش‌سراها نقش مهمی در شناسایی و پرورش استعدادهای دانش‌آموزان دارند.

به مناسبت هفته پژوهش؛

برگزاری سمیناری با موضوع بررسی عوامل موثر بر گرایش نوجوانان و جوانان به اعتیاد

به مناسبت هفته پژوهش؛ سمیناری با عنوان بررسی عوامل موثر بر گرایش نوجوانان و جوانان به اعتیاد در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.

تفاوت بهاء دادن به حوزه پژوهش در ایران و کشورهای توسعه یافته (اختصاصی) ‌ +ویدیو

بر اساس گزارش «سازمان جهانی مالکیت فکری» در سال ۲۰۲۱ درباره تعداد اظهارنامه‌های ثبت اختراع شرکت‌ها در سال ۲۰۲۰ میلادی؛ ایران جایگاه ۲۰ را در میان ۱۳۷ کشور جهان دارد. به گزارش خبرگزاری علم و فناوری،در این شرایط چند سوال اساسی با حجم عظیمی از مخترعان و پژوهشگران مطرح است، در کشوری که سراسر تحریم است، چرا همواره محققان و مخترعان گلایه مند هستند؟ شرکت های دانش بنیان تا چه اندازه از حمایت های دولتی برخوردار هستند؟ آیا پژوهش در ایران به فناوری ختم خواهد شد؟ برای پاسخ به این سوالات با این گزارش ویدیویی را ببینید. گزارش و تنظیم: وحید استرون

از ۱۹ پژوهشگر برتر دانشگاه علوم پزشکی جهرم تجليل شد

در مراسم تجليل از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی جهرم، از ۱۹ پژوهشگر برتر و ۱۳ نفر از نويسندگان اول و نویسندگان مسئول مقالات Q۱ تجليل به عمل آمد. ۱۷۰ مقاله پژوهشي و ۴۲ مقاله Q۱ در سال ۱۴۰۱ توسط پژوهشگران دانشگاه به چاپ رسيده است.

درحال برگزاری است:

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار استان کرمانشاه

همزمان با هفته پژوهشو فناوری، خانه نخبگان بسیج سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار استان با حضوری پررنگ، دستاوردهای نخبگان بسیجی را به نمایش گذاشت.

به مناسبت هفته پژوهش، چهاردهمین جشنواره ی تجلیل از مخترعان،مبتکران و پژوهشگران

️ به مناسبت هفته پژوهش، چهاردهمین جشنواره ی تجلیل از مخترعان،مبتکران و پژوهشگران بسیج علم و فناوری استان خوزستان،صبح امروز در محل مجتمع فرهنگی فجر سپاه، برگزار گردید.

به مناسبت هفته پژوهش:

از ۱۷ پژوهشگر و فناور برتر شهرستان لارستان تجلیل شد+ تصاویر

با حضور فرماندار ویژه لارستان، روسای دانشگاه‌های این شهرستان و امام جمعه لار و به مناسبت هفته ملی پژوهش و فناوری از ۱۷ پژوهشگر و فناور برتر شهرستان لارستان تجلیل شد.

گزارش ویدیویی بیست و سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش،فناوری فن بازار تهران+ویدئو

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار ۱۴۰۱ با حضور دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد، موسسات تحقیقاتی و نیز برخی وزارتخانه‌ها و سازمان‌های اجرایی مرتبط از تاریخ ۱۹ الی ۲۲ آذر ماه سال جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد

تصاویر بازدید خبرنگاران قمی از شرکت تولید کننده تجهیزات پزشکی در قم

جمعی از اصحاب رسانه قم از شرکت تولید کننده تجهیزات پزشکی سلامت گستران پردیس پارت در قم بازدید کردند.