��������-����������

معاون علمی، پژوهشی و فناوری ناحیه مالک اشتر:

مساجد و مدارس کانون نخبه پروری

معاون علمی و پژوهشی ناحیه مالک اشتر تصریح کرد: مساجد و مدارس به عنوان یکی از ظرفیت های بسیار مناسب در زمینه فعالیت های علمی و همچنین گامی در جهت شناسایی و جذب نخبگان می‌باشند.

جلسه با مدیران جهاد علمی نواحی سپاه قدس گیلان

جلسه با حضور سید جلیل قاسمی رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه قدس گیلان برگزار شد در این جلسه در جمع مسئولان علمی فرمودند، تمام توان ما باید در این مسئولیت پیشرانی و پیشتازی علم در استان باشد و نخبه پروری در دستور کار قرارگیرد.

حضور نخبگانی پای صندوق‌های رای/۱

نخبه مازندرانی:مردم به فردی رای بدهند که دلسوز کشور و انقلاب باشد/ساخت ژنراتور ازون ساز در مازندران

نخبه مازندرانی با دعوت از مردم پای صندوق‌های رای اعلام کرد: مردم به فردی رای بدهند که دلسوز انقلاب و کشور باشد و درک درستی نسبت به جامعه نخبگان کشور داشته باشد

مدیر علمی سپاه جوادالائمه شهرستان دشتستان؛

پایگاه علمی باید مرکزی برای پرورش و رشد نخبگان باشد

مدیر علمی سپاه جوادالائمه شهرستان دشتستان در تعریف پایگاه علمی تصریح کرد: پایگاه علمی بسیج پایگاه‌های هستند که وظیفه تقویت بنیه علمی، پژوهشی و توانمند‌سازی علمی مهارتی بسیجیان را برعهده دارند و علاوه بر اینکه نخبه‌پروری می‌کند در پی جذب نخبگان شهرستان نیز باشد.

مسئول بسیج علمی و پژوهشی سپاه امام صادق ع استان بوشهر؛

یکی از اهداف ایجاد پایگاه علمی، جذب و هدايت و حمايت از نوآوران است

پايگاه علمي و پژوهشي به عنوان يكي از پايگاه‌هاي زيرمجموعه سازمان بسيج علمي و فناوري با اهداف شناسايي، جذب و هدايت ايده‌هاي خلاقانه، هدايت و حمايت از نوآوران، محققان و فعالان عرصه علم و فناوري و توسعه و تقويت تشكل هاي اين بخش با روحيه و تفكر بسيجي راه اندازي شده است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران در مجمع عالی نخبگان مازندران:

سردار سلیمانی نخبه علوم نظامی در جهان بوده است/میانگین سنی ۲۷ ساله برای دانشمندان هسته‌ای نشان از رشد و بالندگی این رشته در کشور دارد

فرمانده سپاه کربلای مازندران در مجمع عالی نخبگان استان مازندران در ساری، گفت: سردار سلیمانی نخبه علوم نظامی در جهان بوده است و روند پرورش نخبه در سایر علوم به ویژه در علم هسته‌ای بسیار مناسب بوده است.

بازخوردهای مثبت نمایشگاه جهادگران علمی مازندران

معرفی اختراعی که باعث تغییر اساسی در سیستم آزمایشگاهی می‌شود

بازتاب‌های نمایشگاه جهادگران علمی مازندران همچنان ادامه دارد، نخبه مازندرانی که دربه در دنبال مسؤولان برای معرفی طرح‌ها و ایده‌های خویش بود رودرو با استاندار مازندران گفت و گو کرده و حسین زادگان اعلام کرد که به صورت ویژه درباره طرح‌هایش باید صحبت کنم.

مدیر علمی ناحیه بقیه الله(عج) در گفتگو با علم و فناوری:

برگزاری اردوی ۵ روزه نخبه پروری

به همت پایگاه بسیج علمی شهید جعفری ناحیه مقاومت بسیج سپاه بقیه الله (عج) شیراز اردوی نخبه پروری و استعداد یابی برگزار شد.