��������-��������-������-��������������

در گفتگو با یک کارشناس بررسی شد؛

کاهش آسیب‌های اجتماعی ارتباط مستقیم با توسعه پایدار شهری دارد

در دوران معاصر، مفهوم جدیدی به نام «توسعه پایدار» وارد ادبیات مدیریتی شده است که به موجب آن نگاهی متوازن و همه‌جانبه به رشد و توسعه در جوامع بشری مورد نظراست.کانون توجه توسعه پایدار و همه­ جانبه، بهبود مستمر کیفیت زندگی است و این کیفیت از طریق توسعه سه بعد حیات شهری یعنی شهر، شهروندان و مدیریت شهری قابل تأمین است.

کمک علمی نخبگان جامعه برای کاهش آسیب های اجتماعی

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان مرکزی: با برگزاری همایش فرهنگ فقر ذهن نخبگان را به سمت راهکارهای کاهش آسیب‌های اجتماعی سوق دهیم.

به گزارش علم و فناوری:

حاشیه نشینی به کدامین گناه؟

مناطق حاشیه شهر مدت هاست که به یکی از قطب های آسیب های اجتماعی تبدیل شده است و هیچ مدیری خود را مسئول در قبال آن نمی داند

خواب زمستانی "آموزش و پرورش" ادامه دارد؟

کمبود ۲۸ هزار نیروی مشاور در مدارس/ زنگ خطر پرورش در مدارس گوش همه را کر کرده است

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از کمبود نیروی مشاور در مدارس کشور خبر داد که این موضوع می‌تواند باعث بروز آسیب‌های جدی در شناخت مهارت‌های زندگی در میان دانش‌آموزان و درنتیجه بروز آسیب‌های اجتماعی و انحرافات رفتاری در میان آنان شود.

مدیر معارف اسلامی دانشگاه خلیج فارس استان بوشهر؛

فاصله گرفتن از سبک زندگی اسلامی برابر است با بروز آسیب‌های جدی در جامعه!

مدیر معارف اسلامی دانشگاه خلیج فارس گفت: اگر ما از سبک زندگی اسلامی فاصله بگیریم مطمئنا با بروز آسیب‌های اجتماعی از جمله خیانت، دزدی، جنایت و در زمینه اقتصادی، آسیب‌هایی از جمله احتکار، گران فروشی، کم فروشی و بسیاری از آسیب‌های دیگر مواجهه خواهیم شد.

الهی زاده عنوان کرد

بلوغ زودرس و ارتبا طات درون دانشگاهی معضلی نو در آسیب های اجتماعی

استاد دانشگاه های کهگیلویه و بویراحمد بلوغ زودرس را از عمده مشکلات گریبانگیر خانواده ها در برهه اخیر دانست و گفت انجمن ها ی اولیا و مربیان و کارگروه های اجتماعی و فرهنگی باید در این خصوص بدنبال راهکار و دوره های آموزشی باشند .

تلاش مسئولانه برای کاهش آسیب‌های اجتماعی

امروزه، آسيب هاي اجتماعي پديده هايي واقعي، متغير، قانونمند و قابل کنترل و پيش گيري اند.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری گیلان مطرح کرد

نگاه ویژه بسیج علمی به توسعه دانشگاه اسلامی جامعه محور و تمدن ساز/ تشکیل هیأت های اندیشه ورز در بسیج گیلان

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان گیلان با اشاره به برنامه های متنوع این سازمان در سال آینده، بر لزوم شکوفایی علمی کشور در حوزه های مختلف و رفع موانع پیش روی تحقق شاخص های فناوری و نوآوری در توسعه پایدار کشور، تأکید کرد.