��������-��������--������������-��-������������-����������-������������

قطار دانش‌بنیان‌ها روی ریل حمایت معاونت علمی بسیج کاشان

گردهمایی ارائه توانمندی دانش‌بنیان‌های شهرستان کاشان به همت معاونت علمی بسیج ناحیه کاشان و با همراهی پردیس رشد زنده یاد دکتر اردشیر حسین پور، در روز فناوری هفته بسیج با حضور رئیس پارک علم و فناوری غیاث الدین جمشید کاشانی، رئیس و معاونان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه کاشان برگزار شد.

عضو شورای عالی بسیج اساتید استان اصفهان:

امام (ره) وحدت و یکپارچگی ملی را جایگزین منازعه و کشمکش کرد/ اکنون واگرایی علت حادثه است نه منازعه قومی

عضو شورای عالی بسیج اساتید استان اصفهان در نشست‌ تخصصی دانشگاه حل مسئله با عنوان «فتنه‌های قومی و زبانی و نقش خواص در فتنه ۱۴۰۱» با بیان این که امام (ره) وحدت و یکپارچگی ملی را جایگزین منازعه و کشمکش کرد، گفت: اکنون واگرایی علت حادثه است نه منازعه قومی؛ انقلاب اسلامی همواره راه را برای مذاکره و مصالحه باز گذاشته است.

برگزاری مسابقه علمی طراحی و ساخت سازه توسط معاونت علمی بسیج چادگان/سه تیم‌ دانش‌آموزی برگزیده و جایزه کسب کردند

مسابقه علمی طراحی وساخت (سازه نجات تخم مرغ) به همت معاونت علمی پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چادگان برگزار شد، در آیین اختتامیه تیم‌های دانش‌آموزی هنرستان بعثت، شهید نورالله عباسی و دبیرستان نهضت بعنوان برگزیدگان معرفی و جوایزی خود را دریافت کردند.

برای اولین بار در جهان توسط دانشمند ایرانی؛

ایجاد فناوری ساخت «ایمپلنت دندانی بر پايه آلياژهای زیرکنیمی بومی»/پایان یک دهه آزمون‌های درون تن بر پايه مدل‌های حيوانی

فناوری ساخت «ایمپلنت دندانی بر پايه آلياژهای زیرکنیمی بومی» برای اولین بار در جهان به دست دانشمند ایرانی «محسن صراف عضو هیات علمی گروه مهندسی پزشکی دانشگاه اصفهان» ایجاد شد، این دستاورد پایان بيش از یک دهه آزمون‌های درون تن بر پايه مدل‌های حيوانی است.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت:

۱۸ ویژگی مکتب شهید سلیمانی استخراج شد/مثبت‌اندیشی حاج قاسم، خارج از مرزها را مدیریت می‌کند

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه‌ای، در وبینار کشوری «شاخص‌های مکتب فکری شهید سردار حاج قاسم سلیمانی» با تصریح این که ۱۸ ویژگی مکتب شهید سلیمانی به لحاظ منابع علمی و سبک رهبری دینی استخراج شده است، گفت: مثبت‌اندیشی خرد‌ورزانه و مدبرانه حاج قاسمخارج از مرزها را مدیریت می‌کند.

فرمانده لشکر مقدس ۱۴ امام حسین (ع):

خصوصیت اصلی شهید سلیمانی دفاع از ولایت بود/حاج قاسم شهادتش را از حضرت زهرا (س) گرفت

فرمانده لشکر مقدس ۱۴ امام حسین (ع) با بیان این که خصوصیت اصلی حاج قاسم دفاع از ولایت بود، گفت: حاج قاسم شهادتش را از حضرت زهرا (س)گرفت از شهدا گرفت از حاج احمد کاظمی و حسین خرازی گرفت، عهد ببندیم در راه و مکتب حاج قاسم که همان مکتب امامین انقلاب و مکتب اهل بیت علیه السلام است قدم برداریم.

دیدار مسئول و اعضای سازمان بسیج اساتید استان اصفهان با استاندار؛

آمادگی ظرفیت نخبگی بسیج اساتید استان اصفهان برای رفع مسائل مختلف/پروژه سایت مرکزی دانشگاه هنر نیازمند نگاه ویژه است

دیدار مسئول و اعضای سازمان بسیج اساتید استان اصفهان با استاندار آمادگی ظرفیت نخبگی بسیج اساتید استان اصفهان برای رفع مسائل مختلف و ضرورت نگاه ویژه به برخی مسائل از جمله پروژه سایت مرکزی دانشگاه هنر اصفهان تاکید شد..

استاندار اصفهان گفت:

عمل آفندی و پدافندی جهت تثبیت و ارتقای فضیلت‌ها/برای شکستن سدهای حوزه پژوهش بچه‌های بسیجی و انقلابی بیایند وسط

استاندار اصفهان با اشاره شناسایی معضلات شاخص اجتماعی و تصریح این که عمل آفندی در کنار پدافندی جهت ارتقای ۸ یا ۱۶ فضلیت در برنامه چهار ساله در برنامه است، گفت: در حوزه پژوهش اعتماد ساز عمل نمی‌کنیم و برای شکست سدها بچه‌های بسیجی و انقلابی بیایند وسط وارد شوند.

در مراسم افتتاحیه کنگره نهج البلاغه در کربلای معلا:

دکتر طهرانچی، همایش بین المللی نهج البلاغه در راستای اهداف عالی آموزشی و تربیتی است

در پیام دکتر طهرانچی که در مراسم افتتاحیه کنگره بین المللی نهج البلاغه در تالار آستان قدس حسینی در کربلایی معلا قرائت شد، آمده است: همایش بین المللی نهج البلاغه در راستای اهداف عالی آموزشی و تربیتی است.

با حضور رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور؛

مدال‌ها و جوایز جشنواره بین‌المللی اختراع و نوآوری خیام اعطا شد

" ۱۷ مدال طلا، ۲۶ مدال نقره و ۳۵ مدال برنز همراه با ۱۱ جایزه بین المللی" جشنواره بین المللی اختراع و نوآوری خیام با حضور سردار مهدی رحیمی در جشنواره جهادگران و علم و فناوری استان اصفهان اعطا شد.