��������-��������

مراسم اربعین نخبه حوزوی استان یزد از نگاه دوربین

مراسم اربعین استاد مجاهد دکتر محمد حسین فرج نژاد نخبه حوزه علمیه یزد و خانواده ایشان در مدینه العلم کاظمیه یزد با حضور طلاب و روحانیون،آحاد مردم و سخنرانی آیت الله علم الهدی برگزار شد.

از افتخارات یک پزشک نخبه ایرانی؛

بقای عمر بیماران کنسر استیج چهار به بیش از ۵ سال

آیدین اصلانی دکترای حرفه‌ای پزشکی عمومی با اعتماد و تلاش و تکیه به دانش بومی توانست بقای عمر بیماران کنسر (سرطانی) استیج چهار را به بیش از ۵ سال افزایش داده و امید به زندگی را در آنها زنده کند.

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع)خبر داد

انعقاد تفاهم نامه وقرار داد با کلیه مراکز دانشگاهی، علمی و صنعتی استان

عظیمی فرمسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی، گفت:به همت بسیج علمی،پژوهشی و براساس منویات رهبر معظم انقلاب در جهت حمایت از نخبگان، مخترعین و پژوهشگران تفاهم نامه ها و قراردادهایی با مراکز علمی، دانشگاهی ،تجاری و صنعتی استان منعقدشده است.

حضور نخبگانی پای صندوق‌های رای/۶

نخبگان روی توجه دولت ‌آینده به این قشر حساب ویژه‌ای باز کردند

نخبه و پژوهشگر اهل نوشهر، گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخاب زمینه قدرت تصمیم گیری دولت ‌آینده را فراهم می‌کند و نخبگان روی توجه دولت آینده به این قشر حساب ویژه‌ای باز کردند.

حضور نخبگانی پای صندوق‌های رای/۱

نخبه مازندرانی:مردم به فردی رای بدهند که دلسوز کشور و انقلاب باشد/ساخت ژنراتور ازون ساز در مازندران

نخبه مازندرانی با دعوت از مردم پای صندوق‌های رای اعلام کرد: مردم به فردی رای بدهند که دلسوز انقلاب و کشور باشد و درک درستی نسبت به جامعه نخبگان کشور داشته باشد

در ماهنامه معاونت علمی و ‌پژوهشی خواهید خواند:

درخشش نخبه کرمانشاهی در پنجمین جشنواره جهادگران علم و فناوری کشور

طرح سیستم آنالیز وضعیت شانه و مفاصل سید یحیی مرادی نخبه کرمانشاهی، به‌عنوان طرح برتر کشور در حوزه سلامت پنجمین جشنواره جهادگران علم و فناوری کشور شناخته شد.

به همت بسیج علمی صورت گرفت

​دیدار نخبگان، مبتکرین و مخترعین با آیت الله عبادی

​به همت بسیج ، علمی ، پژوهشی و فن آوری خراسان جنوبی، جمعی از نخبگان علمی، مبتکرین و مخترعین امروز با آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه دیدار کردند.

مدیر عامل هزار زیره ماهان خبر داد؛

کشت آویشن شیرازی در کرمان /۱۰ گیاه دارویی به صورت دانش بنیان تکثیر کرده ایم

یوسف امامی گفت: آویشین شیرازی را به صورت کشت بافتی تولید کردیم و این نهاده ها را در قسمتی از مناطق استان کرمان که مستعد است در اختیار مردمان بومی قرار دادیم.

تحولی نوین در صنعت کشاورزی توسط نخبه بسیجی ارائه شد؛

رسوب زدای دائمی لوله های آبیاری

پوریا کاوسی برومند کارشناس مهندسی کشاورزی از نخبگان بسیج علمی استان تهران دارای طرح نانو ذرات کردن و شتاب دهی یون های آب و رسوب زدای مغناطیسی دائمی،جز منتخبین پنجمین جشنواره کشوری جهادگران علم و فناوری می باشد.